• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Dlouhé načítání hry.....

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6192
  • Vytvořeno

DeletedUser6192

Guest
Poslední dobou se hra podezřele dlouho načítá - trvá to i minutu, než se město přestane sekat a přejde do plynulého projevu, to dříve nebylo...? Potom, při dávání sousedské pomoci na mapě světa je tento problém také znát, neb navštěvovaná města se také dlouho načítají, co se děje se ptám...?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, tato sekce slouží k hlášení chyb. Pokud máš dojem, že se ve hře vyskytla nějaká chyba, vyplň prosím hlášení o chybě. Náš tým problém prověří, přičemž pokud půjde opravdu o chybu, tak bude následně i opravena.
 

DeletedUser5729

Guest
Aspon se Ti nacte :-D .Na mobilni verzi uz sem ve stavu,kdy behem sousedske vypomoci na cca 140 provinciich mi to 5x restartuje telefon.Asi mas nevykonny HW a musis pockat na Xtou verzi vylepseni a pak se to spravi :-D -aspon takhle mi odpovedeli(a bohuzel nejsem sam)
 

Green Jane

Šéfkuchař
Co se týče zasekávání hry, stalo se mi to právě včera . Takže bylo nutno odhlásit a znovu přihlásit . Tak nevím, co se děje .
 

DeletedUser2449

Guest
To je jednoduché musíte si pořídit výkonnější mobily protože co je pod 8 jader a 2GB RAM je zastaralé a nevýkonné pro tuto hru, to samé co se týče stolních PC nebo ntb. Vše pod Intel i3 a 16GB RAM je zastaralé a nevýkonné, občas se takovým strojům říká kalkulačka nebo plečka.
Nebudu se podřizovat této hře jen proto aby šla plynule hrát tím abych si kupoval výkonnější hardware. ;)
 
Nahoru