• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Při nákupu vědomostních bodů se resetuje odpočet VB

DeletedUser2739

Guest
A. Verze hry: 1.55.5 ale i předchozí verze
B. Prohlížeč a jeho verze: Opera 53.0.2907.68
C. Verze Flash Playeru: 30.0.0.113
D. Operační systém: Windows 10 home verze 1803
E. Rozlišení obrazovky: 1366x768
F. Herní svět: winyandor
G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5
H. Detailní popis chyby: Když koupím VB za mince či suroviny, tak se resetuje odpočet do přidání dalšího VB na 1 hodinu. Také mi hra padala, když jsem měl jeden VB a snažil jsem se ho dát jako výpomoc někomu do divu. Asi to bude obecnější chyba, protože když mám 4 VB a jeden dím jako výpomoc do divu, tak počítadlo ukáže 3, pak 2 a pak hned zase skočí na 3 - proto nejspíš ten problém, když jsem měl jen 1 VB.

Edit - tohle chování se projevuje i při dávání VB do výzkumu - reset odpočtu i pád pokud mám jen jeden VB, či chci použít všechny
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení chyby! Mohl bych prosím požádat o nějaké přesné kroky, jak se k chybě dostat? Pokoušeli jsme se chybu reprodukovat, ale bohužel jsme nebyli úspěšní.
 

papap

Mistr slova
Ono to blbne ve více věcí.třeba když rychle za sebou zadávám výrobu v manufakturách nebo dílny atd. ,tak furt naskakuje jeden VB,pak zase zmizí a i s tím skáče čas do mínusu.
 

DeletedUser2739

Guest
Stává se mi to nepravidelně, tak jednou za pár dní, ale když to nastane, tak se to děje dlouhou dobu, tak až to bude, tak to natočím
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za informace, chyba se nám podařila reprodukovat, nyní naši technici pracují na jejím odstranění. Prosíme vás tedy o trpělivost, za působené problémy se velmi omlouváme!
 

DeletedUser2739

Guest
hej a já mám teď i to video :D ale nejde nahrát, je moc velké :/
edit: tak jsem ho zmenšil pod dva MB a pořád hlásí, že to nejde :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2162

Guest
Stejná chyba - resetuje se odpočet VB a nelze VB nikam vložit - hra spadne.
 

DeletedUser4077

Guest
otevřela jsem výzkum na rozšíření a rozšíření nikde. VB i suroviny mi to odečetlo,co s tím. To jsem o to přišla ?
 
Nahoru