• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Pokračování turnaje

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Možnost získání dalších odměn po dosažení 10. truhly v turnaji

Podrobnosti
Hráči budou dál získávat body v turnaji i po dosažení 40 000 bodů potřebných na 10. truhlu. Ty se budou klasicky sčítat a po skončení turnaje by velitel nebo zástupce velitele zvolil jednu nebo více z odměn, na které by společenství mělo nasbíráno dostatečný počet bodů (pokud by to nebylo možné, tak by si velitel musel hlídat konec turnaje a vybrat odměnu těsně před jeho skončením).

Na výběr by mohly být například různé balíčky VB (po 30, 50, 80 bodech atd.), balíčky run, plánek apod. Na každou odměnu by bylo třeba získat určitý počet turnajových bodů, může být třeba na 30 VB 2500 bodů, na plánek 8000 bodů, podle hodnoty odměny. Když by společenství získalo 10500 bodů, mohlo by vyzvednout plánek i 30 VB, vždy podle uvážení velitele nebo zástupců (pravděpodobně po domluvě s ostatními členy).

Odměny by opět připadly pouze těm, kteří by se této "nadstavby" účastnili.

Důvody
Jelikož někteří hráči pokračují v získávání bodů i po dosažení 10. truhly, ať už kvůli vylepšení pozice v globálním žebříčku nebo kvůli odměnám, které některá společenství nabízejí nejúspěšnějším hráčům, přijde mi škoda, aby tyto body jen tak bez užitku propadly. Myslím, že s plánovaným přidáním kouzla Královská rekonstrukce by mohla vyhlídka na zisk 2 plánků/kouzel během jednoho turnaje povzbudit více hráčů k co nejlepším výsledkům.

Vím, že v českých světech 10 truhel aktuálně moc spolků nezískává, světově jsem to bohužel nezkoumala, ale věřím, že časem se tento počet bude zvyšovat a odměny navíc by určitě každý uvítal. Konkrétně naše společenství mělo v minulém turnaji získáno 10 truhel už v pátek večer a všechny body získané během posledních 24 hodin upadly v zapomnění, což mi přijde škoda :)
 

DeletedUser5469

Guest
Já budu rád za jakékoliv vylepšení, které by mi umožnilo získat nějaké odměny i po té desáté truhle.
 

DeletedUser341

Guest
Mně se tahle myšlenka rozhodně líbí. 10. truhlu máme vždy, a i když míváme jen "málo přes", tak by takto mohl být zas důvod, proč dát víc :)
 

DeletedUser4918

Guest
Vážně dobrý nápad,, byť našeho společenství se ještě dlouhotýkat nebude. Technicky bych sice viděl jako realizovatelnější přidání dalších truhel nebo možná bonusových truhel pro 5/10/20 nejúspěšnějších společenstev, ale určitě by to vývojáři mohli zvážit.
 

DeletedUser2185

Guest
Napad super, mam ho taky v hlave snad uz rok, jen shnilej ho sepsat :). Jedine co se mi na tvem navrhu nelibi, ze bys to pak nejak kastovala a narok na specielni odmeny prirkla jen tem, kteri se zapoji od 40K bodu+. Pokud spolecenstvi dela 10 beden, tak ocividne sqele funguje. A kazdy jede dle svych momentalnich moznosti. Ve spolecenstvi mame i hrace, ktere turnaje nebavi a delaji jen 300-600 bodu. I tak mame 10 beden v patek. Neresime to s podminkou, ze budou muset zabrat v krizovych dobach dovolenych atd. Navic by to slo uplne jednoduse obchazet. Po dosahnuti 40K bodu bys proste odehrala 1 souboj v provincii, ktera ti zbyla z prvnich kol. Pripadne by se zacalo taktizovat s 6 kolem turnaje. Nechat to odedrit ostatni a az pak se zapojit atd. Myslim, ze by z toho byla jen zla krev. Je to podobne jako ted v dobrodruzstvi. Ve spolku jsme si odhlasovali, ze dobrodruzstvi v soucasne podobe nebudeme hravat. Ale jelikoz to posledni je pomerne jednoduche, tak me zase ukecali. A par nas to jede jen jednou cestou a uz jsme skoro nakonci. I tak jsem cekal s uzavrenim jednotlivych kol, dokud si tam vsichni nedali aspon jeden mramor nebo svitek a neprisli tak o odmeny. Jednou jste team, ten dobre obchoduje, dalsi hrava turnaje, nekdo dela banku a s jinym je zas prdel na xatu. Takze me prijde zbytecny, nekoho z odmen vyrazovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5469

Guest
Však ono je to na diskusi. Od toho to tu je. Předneseme návrh, pak rokujeme a nakonec, kompromisem dojdeme konečné podoby se kterou pak přijdeme k českým správcům a pak budeme prosit, aby ji vývojáři zapracovali. Takže děkuji za názor. Já bych se spokojil i s 11. bednou. která by dávala třeba třeba rozumné množství diamantů. Co jiného dál po pláncích? Myslím, že 12. bednu v našem světě asi nikdo nedá. Ale podle Elvenstats jsou tu ale i světy, kde jsou schopní nahrát 60.000 nebo snad 80.000 bodů! To mi přijde až neuvěřitelné.
 

DeletedUser2185

Guest
Vpoho, ten napad je fakt dobrej a omluva, pokud znel muj post nejak utocne. Jen muj pohled na pripadne kastovani spolecentsvi. Po 10 bedne by mohly byt dalsi bedny, pripadne neco na styl nekonecne jamy v dobrodruzstvi. Libi se mi i ta moznost, aby velitele, pripadne zastupci po domluve se spolecenstvim, meli moznost vyberu z nekolika typu odmen. Runy, planky, Vbecka atd. Pripadne za nejaky randal bodu by mohla byt odmena ta komunitni budova, o ktere se na foru diskutuje. I kdyz popravde porad nvm, k cemu by mela byt dobra. Predpokladam, ze by melo jit o nejakou prestizni zalezistost, nez o ziskani nejake vyhody.
 

DeletedUser4409

Guest
Je hezké co tu píšete. I mě by se ten návrh zamlouval, ale toto se týká tak prvních 25 společenství ze žebříčku. Ostatní jsou rádi, že vůbec tu desátou bednu udolaj. Proto by mi přišlo dost nefér získávat další odměny, s nima se stále zlepšovat a pořád utíkat těm ostatním, kteří se snaží,ale zatím na to prostě nemaj. Ano pravda, silní hráči začali hru hrát dřív jak ti slabší, ale proč by teda na ní měly víc profitovat???
 

DeletedUser341

Guest
Optimisto... 10. truhlu na cz serverech získává v průměru 8 spolků (8 na každém cz serveru :) ) :D
 

DeletedUser4409

Guest
Spolek hráče kalicz je na 25 místě, z toho důvodu jsem to psal :) Tudíž ty spolky před nima by jí měly dát teoreticky taky.
 

DeletedUser467

Guest
To vůbec není o tom na kolikátém místě v žebříčku spolek je nebo v jaké kapitole hráči jsou či kolik mají bodů. Je to čistě jen o lidech. I menší spolky s hráči na nižších příčkách v žebříku na 10. truhlu můžou dosáhnout, pokud chtějí. Stačí se podívat na stránku Elvenstats.com. Aktuálně je na Arendyllu na prvním místě v turnajích společenství X,,Barbar,, které je na 108. místě v žebříčku a průměrné skóre hráčů je kolem 50k. Na 10. truhlu dosáhli několikrát.
 

DeletedUser4409

Guest
No jo, ale kolik na tom museli s jejich výrobou vykrvácet na surovinách.
 

DeletedUser2185

Guest
Tam jde spis o motivaci a zabavu. A taky myslim, ze je to o lidech. A kdyz otevrem 35-40 provincii, myslis ze nekrvacim na surkach ? A pripadny planek nebo ulomek runy nas taky nejak nevytrhne, jen je o co bojovat. Asi jako odmeny z dobrodruzstvi. Konci v batuzku na vecne casy
 

DeletedUser4409

Guest
Ano krvácíš, jako všichni ostatní. Ty otevřeš třeba při mramorovým turnaji 35-40 provincií,já jen 15-20. Ale kolik vyrobíš ty z jedný mramorový manufaktůry za 3 hodiny a kolik já??? Proto si myslím, že je tenhle návrh oproti slabším hráčům dost nefér. Ano nemáte se kam dál posouvat v tom vás chápu, že by jste chtěli to zvýšení, ale pořád to je jen záležitostí hráčů v top 500 aby dál a dál odskakovali.

Chceš motivaci?? Najdi si společenství s trojciferným číslem a tam jí budeš mít dost :):D

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2185

Guest
Ja porad hledam v tehle hre motivaci. Prosel jsem si nekolik spolecenstvi, kterym vdecim za pokrok. A pak jsem tak nejak nevedel co dal. Zalozili jsme se zenou spolecenstvi a nabrali hrace, kteri to hrali tyden, mesic ci dva. Nahod jinej napad :D. Opravdu si myslis, ze kdyz tam dostaneme ulomek runy nebo treba 20VB, ze ti tak moc uteceme ? Na 40K bodu staci udelat 6 provincii kazdej clen. A ty udelas po 3 mesicich hrani levou zadni. Tudiz jestli nedelate 10 beden je neco spatne ve spolecenstvi, ne ve hre.
 

DeletedUser341

Guest
Souhlasim... 10. truhlu muze dat kazdy spolek, ktery chce. Na svem druhem svete jsem vlezl do "relativne" maleho spolku, 10. truhlu jedou "jednou za cas", ale taky ji dame, tak proč by nemohli jini? Kalicz, nebo ja na svem primaru, sice vic vyrobi, ale to vyjednavani taky o to vic stoji - uz jsem to tu nekde vysvetloval... Ten pomer "pocet vyrobenych surek na manufakturu : cena za vyjednavani v turnaji" se zas tolik nemeni...
 

DeletedUser3281

Guest
jen aby spíše neřekli "mají to moc lehké, tak to ztížíme..." to jejich je to výzva už mi leze krkem totiž :D
 
Nahoru