• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Prázdninová fotka Makropulos

DeletedUser238

Guest
Takhle se hraje u nás.
xgdssk.jpg
 

Sindri

Guest
Já už jen dodám (pravidla platí pro jakékoli hráče... včetně koček, ovšem že)...
§ 3 Sdílení účtu
Hráči musí své přihlašovací údaje, hesla a přístup k datům držet v tajnosti. Zveřejnění hesla komukoliv je přísně zakázáno.
Jako hráč můžete hrát pouze za svůj herní účet. Je zakázáno se přihlašovat k cizím účtům.

:D

Jak se vůbec kočka jmenuje? :)
 

DeletedUser254

Guest
Sindri : nechci být hnida, ale pokud hraje ta kočka a založila si účet sama, tak je dozor majitele v pořádku. Malému dítěti taky jen tak nedovolíš brouzdat po celém tom www světě.
Takže i pravidlo 3 má své malé vyjímky.
 

DeletedUser238

Guest
Jo, Norgius má pravdu. Kocour hraje a já dohlížím. A jmenuje se Lucius Black.
 

Galin

Guest
To dá rozum jedině kocour dokáže chytit správně myš a jelikož ji nikde nevidím tak ji má asi pod tlapkou a hraje. Když je tak šikovný že dokáže chytit myš tak se jistě i sám přihlásil a heslo není určitě "Mňau mňau" ;)

rev.
Tak mě to nedalo a obrázek jsme přiblížil a nehraje kocour ale Makropulos, takže kocour se jen dívá jak se správně staví městečko.
 

DeletedUser238

Guest
Možná jsem si jako profilovou fotku měla dát jeho fotku. A pak by to bylo úplně přesvědčivé.
 
Nahoru