• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Otáčanie budov [předáno]

iDavis

Legenda
Tak už sú akékoľvek názory asi zbytočné, vývojári sa jasne vyjadrili že táto funkcia nebude.
 

graywolff

Guest
Jo jo, to je život. Vývojáři jsou z hlediska hry bohové a ti se chovají stejně jako skutečný Bůh. Ptají se na názory, ale nakonec stejně vše udělají podle svého. Nebo nedělají v dané věci vůbec nic, to je nejjednodušší. ;)
 

Baldr

Guest
Graywolff, určitě s tebou nesouhlasím. Vývojáři neházejí návrhy hráčů ihned do koše, dost návrhů prochází, ale nemůžou procházet všechny návrhy, buď z hlediska technických nebo z toho hlediska, že si myslí, že návrh hře neprospěje..
 

graywolff

Guest
Baldr: No já jsem to myslel trošku ironicky, jak naznačuje smajlík na konci. Ale je fakt, že i skutečný Bůh prý někdy člověka vyslyší.;)

Ale vážně: Otáčení budov je zavrženo jako dogma. Přestože po tom bylo voláno už u FoE. Jako že je to schválně, aby byla stavba města obtížnější, může být pravda. Ale u dost her se budovy otáčet dají. No a protože vím o jedné, kde to taky nejde a tvůrci otevřeně přiznali, že je to kvůli obtížnému překreslování grafiky, tak mám takové podezření, že by to mohl být skutečný důvod i tady.

Tak se omlouvám, pokud jsem se někoho dotkl, někdy na mě prostě přijde taková urýpaná nálada, máme to v rodině... o_O
 

DeletedUser122

Guest
Nevím, jak moc je to vyjádření přímo od vývojářů, ale na betě FoE jsem navrhoval to svoje otáčení budov ve smyslu stejný rozměr, jen dveře k cestě a bylo mi odepsáno, že bohužel už takhle jsou grafické nároky příliš vysoké a že spíše přijde snaha v opačném směru, tedy o nějaké ušetření paměti...
 

DeletedUser4785

Guest
Mě by spíš zajímalo proč zde nejdou přehazovat stavby kus za kus jako tomu je u FoE . Chápu že to otáčení může být složitější nebo náročnější po technické stránce , ale to otáčení na FoE dávno funguje k radosti většiny aktivních hráčú . Ne každý totiž má ve městě tolik volného místa aby je nachával ladem na případné přesuny .
 
Nahoru