• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mimozemský cech

DeletedUser3347

Guest
Ahoj,

hledám aktivní hráče do nového Mimozemského cechu :).

Všichni příznivci a nadšenci jiných civilizací jsou vítáni.

Bereme jak nováčky, tak pokročilé. Já jsem aktuálně ve 4. věku. Takže někde mezi :D.

Naviděnou ve hře ;).

Arpen / Petr
 

DeletedUser3347

Guest
Zrovna se nam uvolnilo tento tyden jedno misto, tak uz jsem ti poslal pozvanku :)
 

DeletedUser4296

Guest
Moc děkuji s radostí jsem přijal a tímto oznamuji všem, že už jsem našel super společenství.
 

DeletedUser3347

Guest
Ahoj,
aktualne se nam uvolnila dve volna mista.

Jsme aktivni dobra parta, motivujeme, obchodujeme, hrajeme turnaje na 7 truhel a dobrodruzstvi jsme zvladli v prvni dvacitce.

Pokud jsi aktivni a bez spolecentsvi, nebo ve svem aktualnim nejsi spokojen, tak se mi ozvi ve hre, nebo tu.

Stale plati, ze bereme jak zacatecniky, tak pokrocile.

Arpen
 

DeletedUser4743

Guest
Aktuálně máme opět volné jedno místo (ovšem možná až čtyři) :) Stále platí, že máme zájem o aktivní hráče bez ohledu na počet bodů, jen jsme zavedli pravidlo na minimální počet bodů v turnajích. Nicméně tyto body jsou nastaveny tak nízko, že vůbec není problém jich dosáhnout :) Jinak motivujeme, obchoduje, pomáháme si a účastníme se aktivně dobrodružství :) Případní zájemci se prosím ozvěte (možná lépe přímo ve hře) mně nebo Arpenovi :)
Taaera
 

DeletedUser4743

Guest
Uvolnilo se u nás jedno místo :) Jinak viz předchozí příspěvek :)
 
Nahoru