• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.34

DeletedUser1964

Guest
Tak to se zase povedlo! Včera jsem klikala pomoc v 18 h, dneska mě to pustilo už teď (15 h), ale nedostala jsem v podstatě žádné kladívečka. Navíc u některých členů spolku jsem nemohla provést návštěvu - prý až za 3 h. Vždycky klikám všem stejně. Lidi ze spolku mi hlásí, že můžou klikat už podruhé v jeden den.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vzhledem k tomu, že se opravoval systém „paciček“, bylo nutné smazat velké množství dat (poskytnuté motivace před aktualizací), aby paradoxně fungovalo vše tak, jak má. Vymazání oněch dat proběhlo v době aktualizace hry. Tento problém by však měl odeznít a zítra by mělo vše fungovat správně.

Za tyto komplikace se omlouváme!
 

DeletedUser3201

Guest
:D:D:D

Náhodou já byl rád že mohu někoho podpořit dvakrát, a dvakrát jinou budovu protože již podpořená budova zůstala podpořená :) takže jsem měl z toho něco jak já tak i druhá strana ...

A na tu kritickou paniku říkám jen že dobře vám tak a škodolibě se směji ... kdo ví proč tak ví určití lidi tady a kdo né viz moje příspěvky ...

A jako co kritizujete? Nejdřív píšete jak se těšíte atd a když si pročtete a víte datum a čas aktualizace tak logicky že v tom dačem plus mínus budou možné problémy. Zamyšlením se do hloubky problému o čem tady píšete nejde tak o možné chybování v podpoře aktualizace ale v něčem jiném že?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Mythosi, prosím! Je nutné hned útočit? :( Hráči se zeptali, dostali odpověď, situace vyřešena. Proč čeřit vody osobní invektivou? Pokud máš problém s kýmkoli, používej prosím osobní zprávy (=Konverzace) a netahej do toho ostatní hráče, kteří si sem chodí pro informace, rady a pokec. ;) Díky!

PS: čas se u aktualizací neuvádí, pouze datum. ;)
 

DeletedUser3201

Guest
Já neútočil mě to potěšilo a vůbec nevadilo. A spíš mě pobavilo to halooo okolo té chyby při aktualizaci která nebyla špatná. A tak vždy se jedná o čas mezi 14 a 15 hodinou :D
 

Tirhaz

Pokročilý žák
mám dotaz...jestli jsem to dobře pochopila, tak v tržišti by měla být napsaná výroba 12 h místo 24? já, že tam mám i po akutualizaci stále 24 h
 

DeletedUser3201

Guest
No když vidím tu novinku úpravy na mapě chci radši předchozí verzi :D doufám že podobný nápad nebude na tržišti ... že kolik zaplatím? a zobrazí se mi jen že vysoká cena nebo velmi vysoká cena :D:D:D předchozí verze byla přehlednější i z hlediska že cena byla odvozená dle dokončených provincií ... Odin já vím že vy za to nemůžete ale inno fakt co nápad to ....
 

papap

Mistr slova
Ale ten průzkum,docela katastrofa.Celý svět teď bije nepříjemně do očí,je to nepřehledné a dosti chaotické.není vidět hned cena za průzkum,to až po rozkliknutí a nemluvím o dalším klikání navíc,myslím že krok zpátky v tomto ohledu.Rád bych byl,kdyby se to vrátilo zpět,což se asi nestane,ale aspoň jsem řekl svůj názor na věc...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3201

Guest
papap: dobře jsi to zaobalil :D:D:D že nejvíc ti vadí grafika takže jinak pojatá vyřeší tvé přání?

Já osobně grafiku vítám a vůbec nevadí, spíš nevím kolik zaplatím na průzkum ... kolik doktore kolik křičím jak Bolek :D:D:D
 

papap

Mistr slova
Mythos nevím,ale soudím,že asi moc neumíš číst.Nikde nepíši že mi vadí hlavně grafika,mně tam vadí více věcí jako celek.
A to si myslíš,že když tobě se líbí grafická stránka,tak všem se také bude líbit?Jako nechci být nepříjemný,ale ty tvé názory jsou dosti na hlavu...
 

DeletedUser3201

Guest
papap: jo moje reakce na tebe je časově delší než tvá úprava příspěvku na který jsem reágoval :D:D:D ok už vím že si mám screenovat některé tady :p
 

papap

Mistr slova
Po tvém příspěvku,jsem ke svému připsal jen to klikání navíc a to né kvůli tvému příspěvku,ale to je uplně fuk,prostě tu řešíš zbytečnosti.
Ale teď k tématu,mě se nápad jen toho barevného odlišení líbí,jen to mohlo být trochu decentnější,tohle se mi zdá trochu moc.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3201

Guest
papap: Víš co je na tom celém nejlepší? Jak se zobrazí diskuze o nové aktualizaci tak jistá skupinka hned chválí. Tím nechci říct že tahle aktualizace byla špatná dle mého dobrá tak na půl. Pak se zjeví problém při aktualizaci a vždy aktualizace probíhají ve stejném časem plus mínus 30 minut. Tá vedlejší chyba která proběhla v této aktualizaci nebyla vůbec špatná, spíš šlo o to že to narušilo ten dle některých super systém podpory kde se ti odečítá čas odměny za vzájemnou podporu což musí být v jistý čas. To není z mé strany kritika nebo útok na to že můj návrh neprojde na vylepšení limitu podpory, spíš mě potěšilo to že z jistého úhlu mám pravdu. Když by byla podpora v libovolný čas za daný den a druhá strana by tě podpořila v daný den taky tak problém s pacičkama není. Upřímně mimo jistých oprav za které má aktualizace 1.34 mou přízeň v ní moc pozitivního co se týká novinek fakt nevidím. A grafické přepracování konečně změna na úkor dobrého vyobrazení ceny za průzkum. Akorát si tak říkám že inno by mělo předělat reklamu na mobilní verzi :D teda pokud tá aktualizace proběhla i v té aplikaci.

Takže ano řeším možná zbytečnosti na které když tomu dám čas upozorníte vy ale né přímo :D spíš tak diplomaticky aby se neřeklo. :cool: Njn innohamesáci to jsou velcí ptáci :D:D:D užiteční jak špačci pro vinaře ;)
 

Darkness2613

Guest
mám dotaz...jestli jsem to dobře pochopila, tak v tržišti by měla být napsaná výroba 12 h místo 24? já, že tam mám i po akutualizaci stále 24 h
Také jsem to zaznamenala, nejsem si jistá zda jsem tedy nepochopila avizo změny s tržištěm, ale zůstalo to při starém, pouze jsou vidět popisky, které předtím vidět nebyly :(
 

Maxa

Znalec fóra
  • Problém se zamrzáním hry v Chrome (verze 59) by měl být opraven
Zamrzá stále vesele dál
 

Magni

Guest
@Darkness2613 , @Tirhaz Elvenarské obchodní centrum není tržiště (tržiště je pořád tržiště, beze změny), ale jeden z prastarých divů půlčíků :) Proto jste nenašly v tržišti žádnou změnu, tam žádná totiž neproběhla :)

@Maxa Cache a cookies po aktualizaci promazány?
 

DeletedUser2429

Guest
No jako to, ze u aktualizace spravili packy a zvyraznili nedokoncene provincie, to je super, ale to, ze rozdil mezi velmi vysokou cenou a velmi vysokou cenou mam 400k a jinde to muze byt i vice, to fakt nechapu, kdo to vymyslel. To fakt nevim, komu tahle zmena muze byt k uzitku??? To mi fakt hlava nebere. Snad to brzy nejak inteligente opravi. Jako meli tam nechat castku a bylo, jak proste.
 

Maxa

Znalec fóra
@Darkness2613 , @Tirhaz Elvenarské obchodní centrum není tržiště (tržiště je pořád tržiště, beze změny), ale jeden z prastarých divů půlčíků :) Proto jste nenašly v tržišti žádnou změnu, tam žádná totiž neproběhla :)

@Maxa Cache a cookies po aktualizaci promazány?
nemel jsem. promazal jsem. dokonce jsem si umyl i nohy a opravdu to na to nema zadny vliv. zamrza to stale.
 

papap

Mistr slova
No jako to, ze u aktualizace spravili packy a zvyraznili nedokoncene provincie, to je super, ale to, ze rozdil mezi velmi vysokou cenou a velmi vysokou cenou mam 400k a jinde to muze byt i vice, to fakt nechapu, kdo to vymyslel. To fakt nevim, komu tahle zmena muze byt k uzitku??? To mi fakt hlava nebere. Snad to brzy nejak inteligente opravi. Jako meli tam nechat castku a bylo, jak proste.

Jestli mluvíš o barevném rozlišení provincií ve světě,tak jestli sem to pochopil správně,ta se netýká ceny provincie,ale obtížnost bojů...
 
Nahoru