• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Sousedská výpomoc

DeletedUser2639

Guest
verze hry v1.34.2-(d6918a2e4) (2017-07-20 10:17)
prohlížeč Google Chrome Verze 59.0.3071.115 64bit
verze FP 26.0.0.137
OS Windows 8
Svět Winyandor
Jak často se chyba opakuje: pravidelně

Můj problém je takový, za oplacení výpomoci sousedům i členům vlastního spolku nedostávám občas žádné bonusové zásoby, ani v upozorněních často nevidím "zlatou ručku", ani v případě že mi daný hráč poskytl výpomoc během 23h limitu který je uvedený na wiki. Pokud se v poslední době nezměnila mechanika fungování sousedské výpomoci, nebo mi stále nějaký fakt uniká, nevím čím by to mohlo být způsobeno. Podle slov spoluhráčů se jim stejný problém děje také.

Screeny:
Zde je jeden screen ze dneška, pořízený v době založení tohoto tématu, čili poskytnutí výpomoci by mělo být stále v rámci limitu. Nicméně znak výpomoci je stále zelený, a po opětování pomoci opět nedostanu kladívka. (Screen bohužel nemám, špatně jsem zmáčknul printscreen, mohu dodat později až budu mít další možnost)
výpomoc.PNG


Děkuji za odpověď.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
vzhledem k tomu, že se opravoval systém „paciček“, bylo nutné smazat velké množství dat (poskytnuté motivace před aktualizací), aby paradoxně fungovalo vše tak, jak má. Vymazání oněch dat proběhlo v době aktualizace hry. Tento problém by však měl odeznít a zítra by mělo vše fungovat správně. Nejedná se tedy tolik jako o chybu, jako spíš o „vedlejší produkt“ opravy chyby. :)

Za tyto komplikace se omlouváme!
 

DeletedUser3201

Guest
Nejlepší vedlejší komplikace jaká kdy byla :) fakt potěšila protože poprvé jsem podpořil dvakrát stejného hráče ale budova co již byla podpořená podpora zůstala a na podruhé jsem podporoval jinou :) takže výhody pro obě strany ;)

častějc prosím takové chyby při aktualizaci :cool:
 

DeletedUser2639

Guest
Díky za odpověď, trošku mně to v první chvíli zaskočilo. :) Tak snad to bude zítra v pořádku.
 
Nahoru