• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nový vzhled fóra

DeletedUser2097

Guest
Očekávám plno negativního ohlasu, sám jsem si na něj na betě dloooouho zvykal, až po těch pár týdnech, kdy se testovali a dolaďovaly funkce a zobrazení :) ....chtělo to ale opravdu čas, každopádně jako multiplatforma bude mít jistě své klady :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Keďže väčšinu času stráveného na fóre som z mobilu tak túto zmenu rozhodne vítam. Nový vzhľad som si na bete už vyskúšal, no myslím si že by sa ešte pár vecí mohlo doladiť. Napr. mi príde slabo zvýraznená téma/sekcia s novým obsahom od ostatných, na mobile sa to ešte dá ale na PC mám niekedy naozaj problém rýchlo si všimnút, kde takáto téma je. Veľkou novinkou ešte bude nová dolná lišta, ktorá bude obsahovať napríklad oznámenia, ktoré boli doteraz celkom hore. Takže snáď si na to zvykneme. ;)
 

DeletedUser15

Guest
Souhlasim s Nibelionem. Da se ocekavat hodne negativnich ohlasu, protoze ta novejsi je prece jen takova jednodussi, barevnejc smutnejsi.

Ale zase takova hruza to nebude, Beta forum navstevuju takrka kazdej den a po par dnech jsem si zvykl. Takze fakt je to jen o zvyku. Navic musim priznat, ze ta nova verze je po uzivatelske strance MNOHEM lepsi, takze ja se urcite tesim! :)
 

Iefyr

Guest
Po uživatelský stránce je určitě tisíckrát lepší. Po vzhledový stránce je to ale hnus. Osobně nevím, kdo je těma světlýma odstínama tak posednutej (páč Elv forum není jediný), ale není to dobrý. Pokud si nepovyrazím jas do nebeských výšin (což mi skoro vypaluje oči), hodně obtížně se mi čtou ty béžový texty, nebo co je to za barvu. Pro lidi, kterým podobný odstíny splývají do jednoho (teda někomu jako já), takový schéma barev může být silně problematický. Jinak to na mě působí maximálně chudě. Jak nějaký obyčejný fórum provozovaný klubem nadšenců, kteří do front-endu moc neumějí, tak si stáhli připravenej template. Inno se normálně snaží, aby vzhled fóra (nebo i blogů) jejich her byl tak nějak v rovině s designem hry, ale tohle je neutrální. Nějaký logo a pozadí to imho nezachrání. Nehledě na to, že po načtení stránky mi to logo pohledově zapadá... pokud nechci, nevšimnu si ho. Dělá to kombinace barev, který se objevují v pozadí, v kontejneru obsahu i v logu samotným.

Posuzovat jestli je to hrůza, podle toho, zda se na to dá (nebo nedá) zvyknout, mi ale nepřijde zrovna na místě. Zvyknout se dá prakticky na všechno.

Co se layoutu týká (taková drobnost), nechápu, proč tohle okno má tak velkej prostor ve svý spodní části. Spolu s tím tlačítkem to vypadá dost divně.
0ZHN.png

Vyhledávací pole taky docela nenápadný...
 

Santerr

Veterán
Už jsem to tu jednou psala, když se tu objevily první zmínky o novém vzhledu fóra... z celkem veselých barev budeme mít "vyblité" a smutné... :(
Asi mi hodně dlouho potrvá, než si na to zvyknu.
 

DeletedUser1656

Guest
Ta spodní lišta by tam vůbec nemusela být (zavází), mohlo by to být víc barevnější.. Elvenar není nějaká zombie hra, ale hra elfíků a lidí, víl a trpaslíků a taak, tak bych čekala teda něco veselejšího.. :) Prostě něco jako z pohádky a ne z hororu :D
Ale zase musím pochválit to, že je to mobile-friendly, což je pro dnešní dobu nutnost..
Celkově se mi víc líbí nynější vzhled, ale změna je život.. :)

PS: ideální by byl starý vzhled + prvky nového.. Z nynějšího záhlaví, zápatí a větší barevnost.. Tzn. jen předělat nynější do mobile-friendly.. V jednoduchosti je krása, ale to nový je takový.. O ničem..
 

DeletedUser1327

Guest
Mrkla jsem se na fórum Bety a nový vzhled se mi líbí, není přeplácaný. Je pravda, že místy je kontrast textu a pozadí nedostatečný, zejména je to znát na "buttonových" statusech jednotlivých témat. Celkově si ale myslím, že se design povedl, přestože už na první pohled vidím spoustu adeptů na zlepšení, to ale spraví trocha péče a nějaký ten beta test :).
 

Eragon92

Znalec fóra
Nové fórum se mi líbí a podle mě nejde ani tak o barevnost jako spíš o sytost barev a jas. Kdyby trochu oživili barvy pozadí, upravili tex aby byl lépe čitelný (písmo je strašně bledé) bylo to mnohem lepší
 

iDavis

Legenda
Ej, otvorím fórum a nový vzhľad je už tu. :D Už si len zvyknúť, ale vzhľadovo je to pekné. :) Hlavne optimalizované pre mobil.
 

DeletedUser2097

Guest
Trošku sem se zhrozil, když to na mě vyskočilo při načtení obrazu :D, tak a teď se adaptovat :)

Edit:// v seznamu členů teamu bych upravil ty, jenž mají žlutou barvu, dejte jim např. oranžovou, jinak jsou doslova neviditelní, a to je celkem škoda mno ne? ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Ta lišta dole asi není moc dobrej nápad, no... Nevím, jak to mají ti, co koukají z mobilu, ale nějak mě to dole ruší. :confused:
Nebo jsem jen zvyklá dívat se na upozornění a podobné věci nahoře, no. A ty světlé barvy, to je něco teda... Snad si zvyknu :(
 

Santerr

Veterán
Nějak teď marně hledám, kde najdu "Všechna sledovaná témata"? Předtím to bylo krásně na horní liště... :(
 
Nahoru