• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ztracená runa?

ShiDyn

Pokročilý žák
Zdravím,
doufám, že se jedná pouze o chybku ve hře, že jsem si to nepokazila :-D
Pomohla jsem členovi společenství s vylepšením divu Ruiny strážní věže, dala jsem do toho vcelku dost VB (okolo 120), získala jsem zlatou truhlu s runou tohoto divu. Když jsem jí dala zasadit do kruhu, nestalo se absolutně nic, jenom zmizela z aktivní. V té době už jsem měla nasbíraný veškerý počet úlomků run na ukování, které jsem si ale šetřila do jiného divu (protože tento jsem myslela, že mám zajištěný onou výpomcí a získání odměny). Kam se tedy runa ztratila?
(hra znovu načtená, catche a cookies vymazáno, to jsem zkoušela hned)
Díky,
ShiDyn
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj,
chápu to správně, že jsi měla již před tím všech 10 rozbitých úlomků? Pokud ano, tak je jasné že se ti runa pravděpodobně rozbila a tím si přišla o úlomek. Runa se pokaždé nezasadí do kruhu, ale dost často se právě rozbije.;)
 

ShiDyn

Pokročilý žák
Já jsem právě myslela, že když získám konkrétní runu u konkrétního divu, tak je vždy celá :(
Ach jo, tak to bude přesně to, co jsem si myslela, zbytečně investovanejch 120 VB :mad:
Děkuju!

Odstraněna zbytečná citace Embla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Zbytečná investice to není. Jen bych si příště dala pozor, kolik máš úlomků. Mohla si mít alespoň úlomek.:)
 
Nahoru