• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Ajlon

Ajlon

Znalec fóra
Ahoj, jsem Ajlon, hraji víc jak rok, často jsem na foru, pro rady a nápady, ale představuji se až nyní.
Založila jsem společenství, které nám super šlape, z některých hráčů mám i v soukromém životě přátele. Na chat se chodíme zrelaxovat, některé hlášky nás odbourají tak, že se schodně smějeme. Díky za Elvenar......
 

Iefyr

Guest
to jsi se teda představila... tolik informací jsme se dozvěděli :D jméno, cca věk, třeba rodina, zájmy...
ale i tak vítej :D
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj, na představení není nikdy pozdě, jen v názvu by měl být tvůj nick.;)
Jsme rádi, že se ti Elvenar líbí, přispět můžeš do našeho nového magazínu Ozvěny lesa. Můžeš se zúčastnit i probíhajících soutěží.
 

Ajlon

Znalec fóra
to jsi se teda představila... tolik informací jsme se dozvěděli :D jméno, cca věk, třeba rodina, zájmy...
ale i tak vítej :D

Mistře slova, dík za přivítání;), na svoji obhajobu uvádím, že dámy v mém věku se nechlubí kolik svíček sfoukávají na dortu....ale něco prozradím, momentálně je mým největším zájmem svatba dcery:D
 

DeletedUser1148

Guest
Vítej mezi námi a přeji ti ať se ti tu s námi líbí.Je jedno kolik ti je ,hlavně ,že tě hra baví a přeji tobě a tvému spolku hodně úspěchů :)
 
Nahoru