• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

Lukula

Velmistr písma
Ok, ok,
nebudeme slovíčkařit, myslím, že všichni víme, za jakých podmínek to jde nebo nejde. ;)
Mě by spíš zajímala jiná věc. Zjistil už někdo, jestli odměny z turnajů dostanou i členové společenství, kteří se turnaje vůbec nezůčastnili? Já se ještě v našem spolku neptal.
Ale přišlo by mi krajně nefér, kdybych se každý turnaj snažil a nahrál mraky bodů a stejné odměny by dostal člověk, který v turnaji neodehrál ani jeden střet nebo třeba ani nebyl online... To by bylo hodně demotivující pro aktivní hráče.
 

DeletedUser2097

Guest
Lukulo melo by stacit dokoncit minimalne jednu celou provincii aby sis zaslouzil odmeny ze spolecnych odmen. Ti co nemaji ani tu jednu nedostanou nic.
 

DeletedUser76

Guest
Budou přidány odměny za společenství
Odměny budete moci sice pořád získávat, akorát je obdržíte jako společenství za společně odvedenou práci. Účastníte-li se turnaje, vámi vyhrané body budou započteny všem členům společenství. Jakmile tento celkový součet dosáhne určitého milníku, celé společenství bude na konci turnaje odměněno skvělými odměnami! Dosáhnout bude možné až 10 milníků, kdy každý z nich uděluje ještě velkolepější odměny než milník před ním.


Dle toho usuzuji , že odměny dostanou všichni i ti co se nezúčastní, prostě celé společenství bez rozdílu toho kdo co vybojoval, už se zmínil zde někde hráč Anděl, že by odměny nějaké zvláštní či ocenění mohli dostat hráči ve společenství co se doopravdy snažili.
 

DeletedUser592

Guest
No já aby společenství netratilo, jsem ubojovala tři turnajové provincie, i když relikvie nějak zvlášť nepotřebuji, no beru to jako trénink, ale pouze hrám, co uhraji, bonusky pojedu kam to dá i s výkupem, když neubojuji, nebonusovky bojuji.
 

Lukula

Velmistr písma
No právě proto jsem vznesl dotaz @woody69 , zda to někdo má už ověřené, protože mě to tak vyznělo taky.
A pokud to tak je - přiznejme si, kdo zabrání méně aktivním hráčům, aby si neřekli: "Proč bych se snažil a utrácel suroviny nebo popravoval vojsko, když stejně dostanu to, co nahrajou ostatní?"
To je mnohem větší průšvih, než nějaký plánek na 10. milníku.
 

Eragon92

Znalec fóra
Bylo by fajn kdyby se k tomu někdo z adminů vyjádřil/zjistil jak to s těmi odměnami je. I když to jsou spoluhráči ze spolku nepříjde mi úplně fér aby dostali odměnu aniž by vybojovali alespoň jednu provincii...
 

DeletedUser2097

Guest
Tak nejak sem vychazel z toho co mame ve hre a pokud to tak neni nemeli bychom byt klamani.

Screenshot_1.jpg
 

DeletedUser592

Guest
No nevím jak to je, se zkusím zeptat ve spolku.

Jo u nás dostali i ti co ani ťuk neudělali.


//doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
@Nibelion díky, toho jsem si nevšiml. Znamená to tedy, že hráči stačí odehrát v turnaji jediný střet a dostane odměny z milníků... budiž...
@mourimka v tom případě by mělo jít o chybu, pokud je to opravdu jak píšeš...
 

DeletedUser2097

Guest
Tak to je blby, pak zalezi jestli takove hrace spolek chce nebo to veme jako charitu. Vzdy zustane moznost hrace vykopnout ale na druhou stranu je to jenom turnaj =) u nas bude nejspis taky par neturnajovych ale mam to doplnek ve hre nehodlam to nejak hrotit:)
 

DeletedUser592

Guest
No to právě nevím, jak to je, ale právě to vypadá na to, že odměnu dostal každý.

Tak my zvažujeme jak to udělat, aby se nám hráči nehádali.


//doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
No vidis a tohle jeste je na Wiki, i kdyz vime v jakem stavu je ale budiz... s tim my nic neudelame

Screenshot_2.jpg
 

DeletedUser592

Guest
Hmm, no já jim to tam okopčím, třeba fakt ti čtyři nic nedostali.
 

Santerr

Veterán
V minulém turnaji jsem neuhrála ani jeden souboj. Sice mi to napsalo, že jsem obdržela odměnu, ale nikam se mi nic nepřipsalo, takže nevím, spíš to jen napíše, ale jako neúčastník neobdržím nic. Nebo se musí odměny nějak extra někde vyzvedávat?
 

DeletedUser592

Guest
Těžko říct. No snad nám to někdo ze správců objasní.
 

DeletedUser2070

Guest
Tak já jsem z toho také zmatený jako sáňky vytažené v létě :D Z jedné informace vyplývá, že hráč musí dokončit celou turnajovou provincii, tzn. celých 6 kol a z druhé informace vyplývá, že stačí udělat jen jedno kolo v provincii. Aby se nakonec nestalo, že zapomeneme nebo nestihneme dodělat jednu celou provincii a celá naše snaha přijde vniveč.
 

Iddun

Guest

DeletedUser1148

Guest
děkuji moc za informaci o odměnách.Docela se mi to ve spolku začalo vařit a nerada bych abychom se dohadovali.Takže jsem moc ráda ,že odměny jsou jen pro ty ,co se doopravdy účastní.
 

klapa

Mistr slova
No, každopádně je to nastavené dosti nešťastně a nahrává to jen k vytvoření dusna ve společenství, které normálně šlapalo. Hra Elvenar je prezentována jako fantasy, budovatelská strategie a jako takovou jsme jí začali hrát, nechápu tuhle násilnou a dle reakcí většinou nechtěnou přeměnu na hru bojovou. V posledním turnaji jsme jako společenství dosáhli 9 milníků, ale někteří členové se nezúčastnili a my aktivní jim to nemůžeme mít za zlé už jen z principu uvedených důvodů. Nechápu proč nás vývoj téhle hry chce tlačit do něčeho co prostě minimálně vede k myšlence založit bojové společenství, což by nutně vedlo k rozpadu doposud fungujího společenství, kde se lidé se znají a vznikla i nová přátelství.
Já se ptám proč?!
 
Nahoru