• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Prastaré divy

DeletedUser341

Guest
To je právě to... Nějak jsem si sliboval (zkušenost s podobnou budovou z jiné Inno hry), že ty body, co dává, budou růst trochu rychleji (a ne jednou za 5 levelů), a skutečnost mne dost zklamala, takže povyšování bude asi až "nebude povyšovat co jiného"... :(
 

DeletedUser592

Guest
No tak já zůstala na elfích, ty už jsou docela vytuněné, chrám v 6, klášter v 4 a a chvilku bude v 5, nebojím se, že na šest zešedivím, ze 45 run kruh snad poskládám, přistavím cech z víl a trpasličí horské sídlo až získám místo a kruh.
 

Eragon92

Znalec fóra
Válí cech už mám konečně poskládaný ale nejsem si úplně jist jestli se vyplatí stavět, navíc VB teď potřebuji do výzkumu takže ho ani nebudu mít z čeho vylepšit
 

DeletedUser592

Guest
Tak já dost obchoduji, tak pomoct může, navíc začínám orky, tam by se hodit mohl.
 

Eragon92

Znalec fóra
Já sice nakupuju u obchodníka ale na to kolik to veme místa a tím, že jsem už u Duchů a nebude na vylepšení se mi asi hned nevyplatí, jedině až se zaseknu nebo později až vyzkoumám to co teď potřebuji abych mohl přestavět město...

Pokud jsi u Orků tak to má asi větší smysl, to je pravda
 

DeletedUser592

Guest
Snad se k těm lesním elfům propracuji také, no snažím se.
 

DeletedUser2265

Guest
Mohla bych postavit dalsì 4 prastarè divi, ale nekterè vubec stavet nehodlàm jelikoz se podle me nevyplatì a nekterè dàm az budu mìt dostatek mìsta, tedy jestli ho nekdy budu mìt dostatek :)
 

DeletedUser592

Guest
Taky jsem to zneužila. Ať se mi runy zbytečně nepovalují.
 

DeletedUser1148

Guest
mám takovou otázku.Nevíte někdo ,jestli Horské sídlo přidává na procentech bonusovým surovinám i když už mám 700% ? Já ještě nemám ,ale spoluhráč v mém spolku by to potřeboval vědět a já se přiznám ,že to nevím.Děkuji mockrát za odpověď.
 

DeletedUser1148

Guest
Modrovous Děkuji ti mnohokrát....hledala jsem i na wiki a tam to není.....perfektní takže můžu napsat dobré zprávy ....díííky moc ;)
 

Eragon92

Znalec fóra
@Luciasek7 - když si najede na manufakturu a najede myší na výrobu tak to tam má rozepsané - zvlášť kolik má z relikvií a kolik z divu, taky jsem měl obavy jestli se to bude nadále přičítat.
 

DeletedUser1148

Guest
Eragon92 on ho právě ještě nepostavil a já nejsem na 700% tak jsem nevěděla.Já ho mám ,ale jsem něco přes 600%.Děkuji moc za odpovědi.Jsem moc ráda.:)
 

Eragon92

Znalec fóra
Já doklepal 700% taky teprve teď v těch posledních turnajích tak jsem to honem zjišťoval jak to je, jestli má vůbec cenu dál to sídlo zlepšovat... Jinak není vůbec zač ;)
 

DeletedUser1148

Guest
ale je....dost mi to vrtalo v hlavě a na wiki o tom nic není ,tak jsem vděčná za skvělou informaci :);)
 

Maxa

Znalec fóra
tak ja se ke stavbe dostal az tet, kdy olizuji 700% . přidava to nad 700. ale docela me ty % nastvaly. mel jsem za to, že to o % zvedne tech 700%, takze na lvl 1 by to bylo o 10% na 770% bonus. když to ma posilovat tu silu relikvii. kapku spatně popsane. když vemu v potaz, kolik horske sidlo zabira mista, je vyhodnější postavit o vyrobnu navic, protože to zvyseni vyroby je fakt směšné. Divy jsou jen od toho, aby zabiraly misto. prospech z nich je nevyhodny :-(
jo..zapomel bych na lidi, ale to i to je směšné čislo.

Tabulky ve wiki jsou take spatne psane.
lvl 1 pridava - 410 lidi. lvl 2 - 80 lidi. takze populace klesne ? neklesne, scita se to. na lvl 2 to da 490 lidi.
hned vedle mame % . lvl 1 prida - 10% . na lvl 2 mame psano 17% . aha. lide se scitaji, takže ocekavam ze se ve stejne tabulce bude take scitat. ale to je zase omyl. zde je to uz sectene, takze vysledek je 17% - nikoli 27% jak by jeden logicky předpokladal

Inno v tom ma bordel ! Jednou se scita, potruhe ne, spatne popisky a chyba na chybě. je to fakt smutné :(
 

GorGlin

Veterán
Ano, wiki je v příšerném stavu, pár věcí tam přidali, ale pořád toho tam hromada chybí a to co tam je, na to se nedá spolehnout.

Ale nesouhlasím co píšeš o Sídle.
Jen některé divy jsou výhodné od začátku a těm to většinou nevydrží.
Třeba Zlatá propast.
Vyzkoumáš jí v druhé kapitole, takže když ti padají runy, můžeš jí postavit v době, kdy překonává obytné budovy v příspěvku obyvatel i produkcí peněz.
Ale při srovnání s trpasličí obytkou se nevypaltí.
Kdo jí ale postaví a sype do ní VBčka, pro toho je to pořád nejvýkonější obytka ve městě.
Zpět k Sídlu.
Populace na 15 lvl je 2400 což při jeho velikosti dělá stejně jako obytka na 23. lvl, takže žádná vášeň.
Ale produkci je potřeba vnímat v širším pohledu.
Já mám Sídlo lvl 5, takže 770 lidí a 34%.
Nevypadá to nijak úžasně při té velikosti a co mě to stálo.
Ale protože mám 13 manufaktur, chtěl bych postavit ještě dvě, ale to je hudba budoucnosti, je to produkce 442%.
A stačí mi jedna runa aby to bylo 572%.
To se vedle 800% může zdál pořát málo a ještě mín když si vezmu, že to je budova větší, než kterákoli moje manufaktura.
Ale na 11 lvl mi to hodí 910% a můžu ho dál vylepšovat. Nemluvě o příspěvku případných dalších manufaktur.
Bude mě to ze současného stavu stát přes 2000VB a celý runový kruh.
Jsem aktivní hráč a využívám turnaje, takže mi ani jedno nepřipadá nedosažitelné, pokud se rozhodnu to mít.
V kouzelnících a dracích se mi navíc zase zvedne produkce vzácného zboží a je možné, že už ani nebude největší.
Ale to je jedno, protože krom toho že může být nejvýkonější produkční budovou ve městě, ta produkce mě nestojí jediné kladívko, jediného človíčka a ani bod kultury.

Kolik takových manufaktur máš?
 

Maxa

Znalec fóra
nevim, kde beres ta cisla, ale sidlo ti da na lvl 15 - 82%. nechapu tedy, jak se na lvl 11 dostavas na 910% ?
že te vyroba nic nestoji ? ano, nestoji te kladivka, ale spocitej si kolik je to VB. je to 6500 VB !!! no a to opomijim senhat runy.
 
Nahoru