• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Zjednodusenie preklikavania medzi ulohami

DeletedUser2333

Guest
já teď postoupil na další a jako je to tragédie, překlikávám snad 20 úkolů, z kterých se tam minimálně 3 opakují, než dojedu k tomu, který chci. Už mě to začíná silně štvát a tak to znechucuje tu hru, že už u toho netrávím ani tolik času...
 

DeletedUser2070

Guest
Vím přesně jak se cítíš :) Vydržel jsem to půl roku, teď už na to místama kašlu, protože se mi prostě nechce pořád odklikávat tu nekonečnou záplavu oken. Sice je mi líto těch milionů co vyhodím z okna, ale taky jsem jenom člověk :D V sobotu jsem si nahodil kouzla na zvýšení výroby zásob, takže jsem úkol shromáždi 16 000 kladívek měl hotový co 15 minut. 21 odmítnutých úkolů 4x do hodiny. 10 hodin v kuse. Ale tak vydělal jsem 4 miliony :D Jen jsem se ten den jaksi překlikal ;)
 

Eragon92

Znalec fóra
Bohužel si budeme muset počkat tak min. do druhé půlky tohoto roku protože vývojáři krom bojového systému neupravují prakticky nic, krom chyb které předchozí aktualizací vznikly :D

A sice mimo OT ale rád bych se dočkal i mob. appky abych to mohl hrát i na tel. Jde to sice i teď ale žere to moc dat
 

DeletedUser2772

Guest
souhlasím s tebou:(



Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru