• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neodmítnutelný úkol

DeletedUser441

Guest
Ahoj všem,prokousal jsem se až k vílám,ale úkoly dokončili zadávat elfové a přišli trpaslíci.Mám dávno postavený trpasličí portál s plným skladem mědi ,vedle něj jsem nechal stát jedna slévárna nad níž visí 20ks mědi která se již nevleze do skladu.A úkol je: ''Vyrob 10 měděných mincí '' .Takže vyrobeno mám,sjkad je plný a úkol co se nedá odmítnout.Může mi někdo poradit co s tím??
 

DeletedUser1930

Guest
@Koumes Stačí postavit cokoli, kde se používá měď. Minimální náklady by byly u trpasličí ulice. Tím se uvolní možnost sebrat výrobu a úkol půjde splnit.
 

DeletedUser3202

Guest
Ahoj všem,prokousal jsem se až k vílám,ale úkoly dokončili zadávat elfové a přišli trpaslíci.Mám dávno postavený trpasličí portál s plným skladem mědi ,vedle něj jsem nechal stát jedna slévárna nad níž visí 20ks mědi která se již nevleze do skladu.A úkol je: ''Vyrob 10 měděných mincí '' .Takže vyrobeno mám,sjkad je plný a úkol co se nedá odmítnout.Může mi někdo poradit co s tím??

Mám výzkum až na lesní elfy, ale stále mi tam visí úkol od trpaslíků a nejde odmítnout. Co s tím? Musím znovu postavit trpasličí portál a dílny na měď? Taky si nevím rady

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3201

Guest
Ono já to vidím jako jednu podstatnou chybu této hry kterou bych nazval tutoriál navždy ... A asi to někoho baví ale spíš jde o otravnou nutnost hry v případě že není jiná cesta dále. A dovolím si říct že je to nuda v rámci budovatelské strategie kde se odlišuje akorát jen na rozvržení budov ve městech a ještě možná strategie rozvržení času pro výrobu a tím celková strategie hráčů končí bohužel ...
 
Nahoru