• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser1198

Guest
@Yutani :) to, co píšeš o omalovánkách také dává smysl, o tom se s tebou nehodlám přít, ale všiml jsi si, že o vítězích rozhodujeme hlavně my sami? Nevšiml jsem si, že by někdo do našich hodnocení nějak drasticky zasahoval i když je u každé soutěže psáno, že rozhoduje Elvenar tým s přihlédnutím k našim hodnocením. Nějak zvlášť jsem to nepočítal, člověk jako já se podívá, zdali náhodou nevyhrál a jde dál. Ale jen my hráči jsme rozhodli o omalovánkách, básničkách, příbězích a pod. Takže to zamyšlení bych já osobně tedy směřoval poněkud jiným směrem, tedy na vkus nás, co jsme hodnotili.:rolleyes:
 

DeletedUser876

Guest
Nechápu kam tím míříš.... já nekritizuji vedení ani styl vytváření soutěží...
V první části píšeš, že chápeš na co narážím a v druhé části to zase popíráš. Jak jsem řekl, vyjma soutěže, kde se mělo malovat... mi příjde standartní, že omalovánky jsou věrným vítezem nad Picasem. Píšu to slovním obratem, protože se chci vyhnout střetu rozdílu názorů.

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser876

Guest
Není důvod k omluvám. Kdybych kolikrát psal rychleji než přemýšlím, nemusel bych o sobě mluvit tiše v šedém koutě..
 
Nahoru