• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Spokojenost s eventy a s vývojem hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

flego

Mistr slova
@Jirinazel -v akademii můžeš buď za dva nové vyrobit jeden starý,nebo za tři staré jeden nový, takže jednou by ti měla padnout nabídka na výrobu starého,a tři staré dostaneš za splněné úkoly,v akademii se nabídky můžou opakovat,ale nemáš jistotu...to by se taky dalo počítat jako"obrovská férová výhoda" pro hráče, podobně jako obchodník :)
 

Slniecko

Znalec fóra
@Jirinazel ale predse 3 artefakty získaš za splnení úkolu, tuším 62,96 a 121. úkolu, které to jsou presne ma napsané iDavis.. A pak si mužeš další udelat v Akademii kouzel.. :)
Jinak ta Akademie to asi bude nabízet víckrat než jen jednou, ja už si jednoho starého udelala a Akademie mi ho nabídla znovu, ale nemela jsem další nové artefakty, abych si ho mohla udelat znova.. :)
 

DeletedUser5987

Guest
@Saux ony padají artefakty ohnivého fénixe i za úkoly č. 62, 96 a 121 v eventu, to jsou další 3 a to už smysl rozhodně má,

:) no a koukám že @Slniecko už to psala o patro výš.... nevadí, raději 2 x, než vůbec
no a nyní ke spokojenosti s eventy. Nejsem. Začalo to vyřazením provázaných budov, přišli Fénixové a medvědi, což bylo super. Od té doby to jde od 10ti k 5ti. Jakž tak Stoneheadge a pak se s paskvily roztrhl pytel, perníkové chaloupky atd... A současná barabizna- naprostá zbytečnost. A odebrání studen a časovačů, to je třešinka na dortu. Asi za to může krize. Sice event hraji, tak nějak na půl plynu, nemá cenu si honit triko, když není za čím.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

flego

Mistr slova
@BombaySapphire - Já to právě projel rychle, ať mám kdykoli v rámci možností dva artefakty připravené na výměnu, akorát, že mi to už třikrát nabídlo opačnou verzi :(
 

DeletedUser5987

Guest
@flego no já patřím k těm stastnějším, co zažili plnohodnotné eventy, takže ptáka mám na 10ce
 

Anthalas

Znalec fóra
Slniecko a Bombay Sapphire
No počkat, počítám: 1 artefakt - PV - 2. artefakt - mince - atd.
Tak já teď najíždím na hlavní odměnu mince, takže ze hry mám dva artefakty, jeden mi naskočil teď po splnění úkolu 96, a mám tři.
A kam se poděl ten za splnění úkolu 62.
Tak to vám moc děkuji za upozornění a jdu psát na podporu.

za ukoly dostavas artefakty stare udalosti , z hlavnich odmen nove . nejsou stejne . jeden je artefakt fenixe a druhý artefakt fenixe chladneho ohne
 

Jirinazel

Znalec fóra
Anthalas
Máš pravdu, blbnu. Odepsal jsi rychleji, než mi to došlo. Díky.
Edit: A teď jsem si ze samé radosti uklikla výrobu. Jsem to ale pako. :confused:
 
Naposledy upraveno:

flego

Mistr slova
@flego no já patřím k těm stastnějším, co zažili plnohodnotné eventy, takže ptáka mám na 10ce
To já taky,u druhého nám 5 artefaktů, nevím, jestli se dají kumulovat, spíš jsem si druhého Ohniváka zvolil v tomto eventu jako moji hlavní cenu, když není,z čeho vybírat,jsem soutěživý typ :),beru to jako výzvu, ať mám nějaký cíl.
 
Eventy jsou jedna věc. Líbí nelíbí, jedu dál.

Mnohem víc jsem *nespokojený* z přístupu některých hráčů. Kteří ohýbají pravidla do neskutečných tvarů, pumpují si VB z jiných účtů (ať už svých nebo jiných hráčů), přelívají si suroviny atd. Pro mě evidentní pushing, ale evidentně se pořád nějak do pravidel vlezou. Mohl bych ta jména sypat z rukávu a nebyl bych jediný...

Co si o těch lidech myslím, je jedna věc. Horší je, že pak tihle lidi rozhazují rovnováhu hry. Kazí dobrodružství společenství, kazí turnaje (díky svým přebušeným divům), kazí v podstatě všechno.

A tohle je PROBLÉM. Event přijde, odejde, ale tihle hráči kazí hru po celou dobu a pokud se nezmění přístup INNA, tak se brzy na hru asi vykašlu, protože bude v podstatě nehratelná. Opravdu nemám zájem si vytvořit dalších 50 vedlejších účtů, abych stačil těmhle vykukům a mohl vůbec hrát :(
 

flego

Mistr slova
Taky mě napadla otázka,jestli jenom hrát?. Myslím tím,jet podle stromu výzkumu a zbytek ignorovat(kde patří i všechen výzkum co se týče armády(vylepšení velikosti oddílu)- když už víme, že to má později fatální následky pro neúměrně těžké boje, či vykupování),teda nesnažit se získat něco navíc? Kde jinde můžu vykolejit ze striktního plnění a získání budov, které bude mít každý, dříve či později,a dostat se k něčemu zvláštnímu, něčemu navíc,co mi ušetří místo, ulehčí to, či ono. Jedině v eventech.A pokud mi inovace ve hře odbourají tuto jedinou možnost,tak co mě má vlastně bavit? Hrát o artefakty budov, které nikdy nepostavím?(viz Ds-uvyrábět se k smrti,turnaj ani věž to neřeší)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@Emhyr var Emreis II , tak co vím psalo se tu, že jestli se dá alespoň z naší strany proti pushingářům bojovat, tak je nahlásit jmenovitě na herní podporu a jim to zatrhnou, asi hledat jehly v kupce sena je blbost, která by jen brala čas na věci důležitější, kterých není určitě málo, ale něco proti tomu, aby to dělat nemohli by se vymyslet a zavést mohlo, protože těch bystrých hrdinů co hru hrají dostatečně dlouho a takového podvodníka poznají a se proti němu aktivně postaví, asi moc není, spíše jich bude jako toho šafránu.
 

Jirinazel

Znalec fóra
flego
Prosím tě, není mi jasné, jak to myslíš s těmi fatálními následky výzkumu, co se týče armády. Mám tomu rozumět, že když navýším kasárny nebo zbrojnice, bude mi to ke škodě při vykupování provincií? Mám pocit, že jsem tady něco nepochopila. Jestli budeš mít náladu, tak odepiš.
 

flego

Mistr slova
@Jirinazel -pokud budeš pravidelně zkoumat všechna vylepšení, brzy zjistíš, že proti tobě stojí armáda snad celého světa.Každé tvé vylepšení má za následek posílení armády protistrany. Proto se používají divy a eventovky pro zmírnění následků :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@Jirinazel , kasárny zbrojnice vylepšuj, ty ti armádu posílí, řeč je o slepých větvích ve výzkumu, konkrétně o "vylepšení velikosti oddílu", ty je dobré nezkoumat, jen navyšují náklady na rekrut a úměrně s navýšením velikosti tvého oddílu i navýší velikost protivníka, takže pokud bojuješ turnaje na vojáky, máš výhodu, když ta vylepšení velikosti oddílu ve výzkumu necháš nevyzkoumané.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mnohem víc jsem *nespokojený* z přístupu některých hráčů. Kteří ohýbají pravidla do neskutečných tvarů, pumpují si VB z jiných účtů (ať už svých nebo jiných hráčů), přelívají si suroviny atd. Pro mě evidentní pushing, ale evidentně se pořád nějak do pravidel vlezou. Mohl bych ta jména sypat z rukávu a nebyl bych jediný...
Českou jazykovou verzi Elvenaru hraje několik desítek tisíc hráčů, není tedy v našich silách plošně ověřovat všechny účty, zda náhodou některý z nich neporušuje pravidla hry. Pokud máš podezření, že se tak děje, napiš nám prosím na herní podporu, kolegové rádi dané účty prověří!
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
V posledním roce jsem byla postupně více a více kritická k pobočným aktivitám, které nám hra servíruje. Stručně řečeno, to, že jsme stále vytrvale po(s)tupně a plíživě osekáváni na odměnách bych ještě dokázala pochopit. Ovšem za předpokladu, že by si hra bývala zachovala svou strategičnost. Každý hráč je individuální. Některý sbírá kulturky, jiný zrychlovače a další zase kladívka. Původní diverzita mizí, postupně nahrazována losovanými dárečky s pofidérní náhodou (perníková chaloupka), redukovaným obsahem trubek (zrychlovače) a kvalitou odměn (de facto všechno od medvědů později).

Tohle všechno bych dokázala skousnout, neboť se nejedná o hlavní linii hry.

Co ale skousnout neumím, je postupná degenerace hry na "kup si". Za kvartál nebudeme vědět, co jsou to Studny, Monument, Kupecká základna. Kvalitní setové budovy, kdy se člověk rval o jejich zisk, co se dalo. Věci, kvůli kterým stalo za to hrát.
Atraktivita z odměn a strategičnost jejich získávání se změnila na atraktivitu Poulíčkova Kolotoče. Člověk se jenom modlí, aby mu na zatočení nepasla ta největší blbost.

S onou degenerací a rozčarováním také souvisejí rozdíly prohlížečové a mobilní verze. Rok slibovaná implementace divů. Nesystemové úpravy tržiště vs. manufatur. Nekoncepční změny ve Věži a snížení její atraktivity vs. totální rigidita turnaje, který nereflektuje změny ve hře za poslední minimálně 2 roky (s výjimkou královské rekonstrukce).

Pokud se ze strategické hry stane nekonečná klikačka, člověk k ní chodí z povinnosti - buď proto, že má skvělé společenství nebo proto, zrovna sedí doma v nouzovém stavu.
Domnívám se, že současným plánem Inno je otrávit letité hráče. Když vypadnou "pamětníci", nováčci za brak ještě něco nasypou. Ale pak to zabalíme celé a půjdeme jinam.
 

flego

Mistr slova
@M4r13nk4 -...(s výjimkou královské rekonstrukce)...ano,to byl super nápad,ale ti na konci,co čekají na novou rasu.. mají ještě co vylepšovat?, nových budov,kde by KR mohli uplatnit se už zřejmě nedočkají,a mrhat plánky nebo dia (budoucnost studen nejistá) na "nynější super novinky" je hloupost. Já to pořád vztahuji k hráčům na konci výzkumu, momentálně je to to,co mě nejvíce zajímá,pro mě má KR nyní jen zběratelskou úroveň, nemám ji kde použít...z mého pohledu na potřeby města.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru