• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

Slniecko

Znalec fóra
Tohle se píše u kultu fénixe...
Plánovali jste zaměřit se na vylepšení loňských fénixů nebo naopak na letošního fénixe chladného ohně? Můžete využít řemeslnou výrobu pro transformaci loňských artefaktů na letošní a naopak. Tato změna však s sebou nese poplatek, tedy za 3 artefakty fénixe získáte jeden artefakt fénixe chladného ohně nebo za 2 artefakty fénixe chladného ohně získáte jeden loňský artefakt fénixe. Takže vybírejte s rozmyslem, protože tato možnost bude dostupná pouze než událost skončí!
 

Lovec Krys

Legenda
Já bych si rád vylepšil loňského fénixe, ale to by musel někdo zvýšit max. úroveň evo budov. I 2 úrovně by stačily (hned by půlka evo budov vypadala přitažlivěji se 2 úrovněmi navíc).
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V překladu je malá chybka, kterou hned opravíme. Omlouváme se.
Platí to, co je řečeno ve videu, tj. bude možné artefakty získat i po omezenou dobu po skončení události. ;)
 

DeletedUser5987

Guest
Je to malér, event je malér, studny fuč, barák nic extra, 10 artefaktů je utopie, alespoň výměnu mohli nechat 1 : 1, ale chápu, je krize. Snad udělají radost těm, kdo nemají jinak šanci ohniváka vytunit, protože jak jsem se na event těšil, že člověk při té vší bídě, co je kolem, přijde na jiné myšlenky, tak upřímně, dotěšil jsem se.... Ještě jsem zvědav, co přinese věž. Taháme ji pravidelně až nahoru, tak kdyby Pánbu dal a něco k odměnám přibylo ( třeba i malinká rouška ) , byl bych šťastný :)
 

DeletedUser4169

Guest
Zahromoval jsem si na německým fóru, tady to nemá cenu, nicméně ten progres je fakt ubohej.
 

iDavis

Legenda
Práve mi na email došiel darček 100x nebeská esence. Doporučujem skontrolovať si schránku. :) (A ako vždy platí, že odmenu dostanete na prvý svet, do ktorého sa po vyzdvihnutí prihlásite.)

EDIT: No a vypadá to tak že nové recepty sa už akadémiou len tak preháňajú..

EL-crafting-artefakty-f-nixa-23-3-2020.png
 

Vicky1177

Mistr slova
Zkusila jsem vybrat odměnu, hra nenaběhla ani za deset minut... Měla jsem totiž mezitím telefon. Pořád jen logo Inno a kolečko. :rolleyes:

Abych upřesnila, těch 100 esencí z emailu.
 

iDavis

Legenda
Údajne sa jedná o globálny problém, vyskytuje sa vraj len u hráčov ktorí používajú HTML5 verziu hry. Vedia o tom a údajne na tom už pracujú..
 

DeletedUser4680

Guest
lze spustit v IE a tam vypnout HTML, pak to jde v libovolném prohlížeči
 

Vicky1177

Mistr slova
Abych si instalovala "to není webový prohlížeč, ale softwarové řešení" jak říká Microsoft? :rolleyes: Stačí, že jsem si musela nechat Chrome, který vývojáři jeden čas masivně tlačili jako ten jediný správný, ve kterém to jde všem. No a pak Google změnil nastavení...
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Vicky1177
Tak mě se stalo přesně to samé, přes ten newsletter jsem se dostala na podporu, IE nemám, ale v Microsoft Edge jsem normálně otevřela google - elvenar - jméno a heslo nebylo uložené. Snad se brzy vzpamatují, v mobilní aplikaci hrát nechci. Jinak mě event vůbec nebaví, jsem na úkolu 24, ze všech beden mi padají prastaré vědomosti, nic jiného, už jsem tak vyházela spoustu vajíček a anatoma mít nebudu, To byl taky nápad dát novou budovu na první den! A už je mi to jedno. Se zase předvedli.
 

Deleted User - 584607

Guest
je ten anatom nějak důležitý? kladívka nepotřebuju a kultury dávají jiné budovy víc. Ale zase bych z neznalosti nechtěl něco propást.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Abych si instalovala "to není webový prohlížeč, ale softwarové řešení" jak říká Microsoft? :rolleyes: Stačí, že jsem si musela nechat Chrome, který vývojáři jeden čas masivně tlačili jako ten jediný správný, ve kterém to jde všem. No a pak Google změnil nastavení...
Dobrý den, jelikož si všímáme, že již velmi dlouhou dobu zde na fóru šíříte informaci, která se v žádném případě nezakládá na pravdě, dovolujeme si tuto uvést informace na pravou míru. Prohlížeč Chrome jsme nikdy „masivně netlačili jako ten jediný správný“, hra je vyvíjena tak, aby fungovala ve všech aktuálně nejpoužívanějších prohlížečích. Pakliže jsme někdy doporučovali používání tohoto prohlížeče, jednalo se pouze o dočasné řešení určitého problému, nikoliv o nějakou dlouhodobou strategii. Hra se v různých prohlížečích chová různorodě, takže ač se snažíme sebevíc, někdy bohužel dojde k tomu, že v daném prohlížeči nefunguje úplně v pořádku. V takovém případě se pak uchylujeme k tomu, že doporučujeme dočasné, ovšem nikoliv dlouhodobé, používání určitého prohlížeče.
 

Vicky1177

Mistr slova
Vážený pane komunitní manažere @Forseti: Vycházím pouze z vyjádření herní podpory InnoGames. Podle pravidel fóra je však komunikace hráče se supportem přísně soukromá, nemohu ji tedy zde zveřejnit. Za příliš expresívní vyjádření vlastními slovy se tedy omlouvám.
Mějte hezký den.
 
Nahoru