• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od zidouch

  1. Zadání 1. úkol

    1 výhonky lesních duchů 2 zvonkohra 3 duchové dřeva ----------------------- 3 body
  2. chybka v novinkách

    Verze hry : v1.120.2-(4ecad64) - html5 (2021-01-11 11:18) Novinky z Elvenaru . V pondělí 19. 1 2021 Začíná DS........ Problém je v tom že v pondělí je 18ctého Myslím že další popisovat je nepodstatné
  3. Mobilní aplikace velmi často padá

    V mém případě je to tablet Alcatel 1T 10 (8082)
  4. Mobilní aplikace velmi často padá

    Verze aplikace: 1.113.2 Operační systém: Android Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Mobilní aplikace často padá (restartuje se / znovu se načítá). Kroky, které vedou k chybě: Kdykoli, při otevření aplikace. Ať chci jít do turnaje, do věže, výpomoc...
  5. Diskuze Podzimní zvířetník

    Ten event je velmi špatně nastavený, hlavně se za jedno otočení hry nedá získat 9 tlap ale jen 8. A výhry, o tom už ani nemluvím. Jde to opravdu pomalu ale jistě do .... Vždycky jsem si vybral budovy, které pro mě byly výhodné. a ty se snažil získat. Teď poslední eventy už mě nic nechytne. Proč...
  6. Automatický boj

    ten boj na automatiku jsem samozřejmně sledoval a vidím, kde je chyba. A vidím jak automat funguje. Některé zápasy na automatiku je prostě tragédie. Je to o těch překážkách. a o tom, že já se manuálně do střetu neženu ale vyčkám na dobrou situaci. Děkuji spoluhráčům za rady a připomínky. Na...
  7. Automatický boj

    Zajímalo by mě, jestli se plánuje vylepšení automatického boje. Nejednou se mi stalo,že na autofight zápas prohraji, ale když zápas zahraji manuálně, s velkou převahou vítězím. Dočkám se toho, že budou mít moji bojovníci na autofight inteligenci aspoň na úrovni bublajícího bahna ? A navazující...
  8. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    Naše spoločenstvcí taky celá 2 patra a taky žádná odměna
  9. Zadání Bonusová otázka

    muj tip je 6
  10. Zadání 8. úkol

    1. K KAMPUS 2. O POŽEHNÁNÍ 3. N TÁBOR ŽOLDNÉRŮ 4. S PORTÁL ELEMENTŮ 5. T DRAHOKAMY 6. R PULČÍCI 7. U KVĚTINOVÁ PRINCEZNA 8. K TRŽIŠTĚ 9. T HEDVÁBÍ 10. I ELVENAR Tajenka je konstrukti. Jen mám...
  11. Zadání 7. úkol

    Tvrdé houbičky, rasa orkové a goblini. Vyrobíme je ve farmě na houbičky ----------------------------- 3 body
  12. Zadání 6. úkol

    Božská ulice, rasa Amuni, Náklady: 83000 mincí, 2900 zásob, 15100 many. ----------------------------- 5 bodů
  13. Zadání 5. úkol

    Prastarý div - špička Věže prosperity LVL 1-5. Rasa víly. Získáme prodloužení doby trvání kouzla Síla zásob, zvýšení efektu kouzla Síla zásob a výrobu nějakého množství zásob ------------------------------------- 5 bodů
  14. Zadání 4. úkol

    Kamenolom na žulu - Trpaslíci Továrna na ocel - Lesní Elfové Kovárna hrdinů - Orkové a goblini Obsidián - Amuni Knihovna mystických věd - Čarodějové a draci Záhadná třída - Konstrukti ----------------------------------------------- 6 bodů
  15. Zadání 3. úkol

    Symbol spojovacího činidla. Získáme ho v Akademii kouzel ------------------------- 2 body
Nahoru