• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od zemin

  1. zemin

    Discord

    No nelíbí se mi tam.... Na fóru nejsem tak často ale je to tu přehledný a dozvím se co potřebuju. Škoda
  2. zemin

    UTOPIE

    Ahoj, v našem spolku hrajeme na pohodu, nemáme žádná zvláštní pravidla :) rádi se bavíme a děláme společné akce jako DS. Hrajeme turnaje, jak se komu daří, turnaje, 10 truhel máme pravidelně, v DS jsme už jednou skončili i pátí a někdy bychom to chtěli zopakovat. sousedská výpomoc a férový...
  3. zemin

    UTOPIE

    aktualizace... Znovu se nám uvolnilo místo ve společenství
  4. zemin

    UTOPIE

    Ahoj, v našem spolku hrajeme na pohodu, nemáme žádná zvláštní pravidla :) rádi se bavíme a děláme společné akce jako DS. Hrajeme turnaje, jak se komu daří, turnaje, 10 truhel máme pravidelně, v DS jsme už jednou skončili i pátí a někdy bychom to chtěli zopakovat. sousedská výpomoc a férový...
  5. zemin

    utopie hledá spoluhráče

    Ahoj, v našem spolku hrajeme na pohodu, nemáme žádná zvláštní pravidla :), rádi se bavíme a děláme společné akce jako DS. Hrajeme věž i turnaje, jak se komu daří, turnaje hrajeme na 10 truhel pravidelně, a v DS jsme už jednou skončili i pátí a někdy bychom to chtěli zopakovat Aktuálně máme 2-3...
  6. zemin

    Základy budování - šetření místa

    Krása... Snažím se o to samé a myslel jsem si že jsem jediný kdo takhle uvažuje, a proto brzy skončí... Ale nevzdám se snu. Moc ti přeji úspěch a radost ve hře
  7. zemin

    Zavedeno Komunikace na mobilu

    Chybí mi možnost psát a číst zprávy v mobilní verzi. Na PC je to v poho. Ale jakmile odjedu někam, třeba na dovolenou jen s mobilem, komunikace je nemožná. Chat společenství zmizí po dni. Nedozví se jestli ho někdo stačil přečíst. Spousta lidí se neprohlašuje denně. Protože třeba nemůže. Signál...
  8. zemin

    Letní slunovrat

    díky za radu, rozhodně se nad tím zamyslím. Odstraněna citace. Embla
  9. zemin

    Letní slunovrat

    Stavím vlastně jenom chvilku, a všechny záludnosti jsem nestačil prokouknout. všechny tyto informace a rady jsou pro mne cenné. Jsem ve společenství devíti, z nichž aktivní jsou tuším čtyři a body z turnajů sbíráme dva. Já se ani o boj kolikrát nesnažím protože mi to nejde a a rovnou platím...
  10. zemin

    Letní slunovrat

    Pravda, s eventy jsem skončil nadobro. Ještě opatři, použij kouzlo v pohodě, to se dá. Ale vyrobit něco když nemám v čem, mohl jsem investovat jinak a jinde. Taky by se nic nestalo, kdyby nechali nějakou alternativu. Docela zklamání když po tolika splněných úkolech přijde jeden nesplnitelný...
  11. zemin

    Vodění za ručičku

    člověče, mám samý pocit, ale dělám si zatím co chci. Bohužel hodně se mi podařilo i pokazit. Nojo, taky mi to tak připadá. A chápu že co se mi nelíbí, jinej z toho je nadšenej. Diamanty jsem tedy nekoupil a postupuju pomalu. Úkoly co se mi zrovna nehodí odmítám. Postavil jsem všechny manufaktury...
  12. zemin

    Diskuze Královna moří

    To by mě zajímalo... Bude v budoucnu potřeba? Nebo se bez ní i dál obejdu...
  13. zemin

    Diskuze Královna moří

    @Arweene No já začal někdy letos na jaře a tak jsem zatím ucho. Akademii po mě nikdo nechtěl, zatím v běžné hře se bez ní obejdu celkem v pohodě. Jen ty eventy. // Odstraněna citace. Jumala
  14. zemin

    Diskuze Královna moří

    O těch kasárnách mám taky pochybnosti...moc toho nevybojuju. Převážně zaplatím. Cvičiště už jsem zrušil.
  15. zemin

    Diskuze Královna moří

    O potěš. Teď jsem dokončil 27 úkol s odřenýma ušima. Vyplatí se mi na to tedy radši vyprdnout ono se dá hrát i beztak. Holt počkám na další... Čas mám // Příspěvky sloučeny. Jumala
Nahoru