• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od VVV3

  1. Diskuze Dobrodružství společenství

    Tak skutečně, přišlo Upozornění, že můj příspěvek byl správcem fora z Bonusů přesunut sem, což nechápu, protože DS bylo zmíněno jen okrajově a vše se týká Bonusové úrovně. No nic poučení pro příště - vyjadřovat se srozumitelněji.
  2. Předáno Přehled runových úlomků

    možná by stačilo uvádět číslo kapitoly a to taky uvádět u divu
  3. Diskuze Dobrodružství společenství

    že tam patří i ty 3 další aktivity samozřejmě vím, jen jsem tím chtěl zdůraznit, že to bylo ještě před koncem DS, kdy se do něj rozdává hodně bodů, a mám takový blbý pocit, že jsem to psal do jiného vlákna týkajícího se Bonusů
  4. Diskuze Dobrodružství společenství

    kouknul jsem jak jsou na tom jednotlivá společenství a s potěšením zjistil, že ještě před koncem DS je moje společenství desáté, které dosáhlo úrovně 32. Pro toho koho zajímá jak to vypadá 35 5 Beleriand; 33 1 Sci-fi; 33 28 Weezden; 32 4 B.of Brothers; 32 8 Falcon; 32 14 Rakeťáci; 32 19...
  5. Diskuze Přirozeně úžasné

    podle iDavida dnes mělo být Pikantní trh s potravinami - perfektní na semena a místo toho je tam Květinová lampa k ničemu :((( a ta chyba co měl Dokky se mi taky někdy dřív zobrazila, ale po chvíli se to načetlo správně
  6. Diskuze Bonusy společenství

    Prosím o info jak to bude. Nyní když dám sousedskou a spoluhráč ze společenství to třeba do 20 minut vrátí, tak já získám 10ZB a on 20ZB, za 24hodin to mohu zopakovat, ale když to nestihnu do těch 20min tak zas získám jen 10ZB. Chápu to správně, že když budeme mít pokročilou pomoc na úrovni 1...
  7. Diskuze Bonusy společenství

    OK, nepochopil jsem asi tuhle větu "Prodlouží dobu trvání sousedské výpomoci ve vašich městech." :))
  8. Diskuze Bonusy společenství

    no jestli tomu dobře rozumím, tak "pokročilá pomoc" tj, prodloužení sousedské výpomoci mi moc nepomůže spíš naopak, protože už ted se mi ztrácí ti co mi jí poskytli, protože "upozornění" je krátké plné nákupů od zahájení 19 kap. a takle bude ještě kratší takže jí nevrátím, výsledek sousedskou...
Nahoru