• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od VStanikV

  1. VStanikV

    Diskuze Zapovězené ruiny

    Já set dokupy dal a ještě i ten portret za 280 holí. Chvilku jsem taky pokukoval po zlatý lize, vic nez tejden jsem se v ni držel ale během včerejška mi utekla o 13 holí a platit za ní nic nebudu. Nakonec budu rád když se udržím ve stříbrný.
  2. VStanikV

    Diskuze Bonusy společenství

    První postup je za 25k, druhej za 75k. Bude každej další postup stát trojnásobek toho předešlého?
  3. VStanikV

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    Jak to je? Pro vstup do téhle kapitoly musím mít vyzkoumane oba divny z předešlé kapitoly?
  4. VStanikV

    Zadání 3. úkol

    Zbrojnice 15lv lidská ----------------------- Body: 2
  5. VStanikV

    Zadání 2. úkol

    Vítězné prameny -------------------- Body: 1
  6. VStanikV

    Zadání 1. úkol

    Záhadný vír -------------- Body: 1
  7. VStanikV

    Diskuze Elvarianské hry

    Já bych popeláka nezatracoval, 2% sice není skoro nic ale dává taky lidi 4960a kultůru 5920. Není to úplně nejhorší budova na manu, živoucího zboží dává sice pramálo ale taky dává napořád 2vb denně (3 by mu sice slušeli víc ale co se dá dělat). Na 4×4 pole si myslím že to docela de.
  8. VStanikV

    Zadání 2. úkol

    Mapy pater ve Věži věčnosti.
  9. VStanikV

    Zadání 1. úkol

    Nejoblíbenější div? Každej div na vysokém levelu je pro město velké plus. Já jako asi většina hráčů mam nejradši zlatou propast. Byla první div co jsem postavil a na 3×3pole mi teď na 30 levelu dává 111000 lidí plus každý tři hodiny 5mil. Vylepšit jí na 30lv stojí "jen"12600VB takže taky v...
  10. VStanikV

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    Do konce eventu máš ještě 16 dní, to je hodně svitků.
  11. VStanikV

    Diskuze Zahrada královny víl

    A to ja útočiště postavil. Na pole 4×4 dává 140 semen za hodinu což je o dvě semena na políčko vic než obchodník 4×3 kterej je podle mě možná nejlepší, taky dává napořád denně 3 prastaré vedomosti, monument prastarých vědomostí dával na 4 pole to samé ale jednou za dva dny a vydrzel tuším jen...
  12. VStanikV

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Mě by zajímalo jak by ta reklamace zněla? Dobrý den INNO, jmenuju se ........... a nechci ve hře tolik eventů a Dobrodruzstvi společenství protože to všechno nestíhám, je mi jedno že nejsou vůbec povinné a klidně je můžu ignorovat, nezajímá mě že je plno hráčů co to hrajou rádi a těší se na...
  13. VStanikV

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Navíc není nikde napsáno že jsou eventy povinné.
  14. VStanikV

    Dubnové soutěžinky

    625
  15. VStanikV

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jak moc a kreré vojenské budovy se v nové kapitole budou zvětšovat?
Nahoru