• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od tupecpolni

  1. Únorové soutěžinky

    2021
  2. Co posloucháte za hudbu?

    Takoví dědci, no, poslouchám je již drahně let. Furt se mi zdají skvělí. Co byste od staříka čekali :D Omlouvám se. A troje škopky mi připadnou tak akorát.
  3. Prosincové soutěžinky

    1
  4. Co posloucháte za hudbu?

    Omlouvám se, komu zdlouhavým pozdá se. Mi již léta připadne, že pouze zdánlivě se může stát. Brý zvuk přeji
  5. Listopadové soutěžinky

    1296
  6. Diskuze Turnaje

    @Lovec Krys Díky moc za radu, to by mne fakt nenapadlo s tím zavináčem. Si to teď užiju :D @voyager-1 Díky za gratulaci. A nebylo to poprvé, stihl jsem vyhrát turnaj i nějak krátce před zavedením nového systému, právě abych si oba způsoby mohl sám porovnat. Na obecné hořekování moc nedám, to asi...
  7. Diskuze Mlžný les

    Za mne super akce - jako ostatně vždy. V obou světech jsem hrál stejně, tedy se snažil různými světly odkrýt co nejvíce polí, jemně však, žádné hlavolámání, to už je ostatně v mém věku nemyslitelné. Na W mám chatrč 10 a ještě jednu v invu, na A chatka v devítce, DS to jistí. Mám tedy dojem, že...
  8. Diskuze Turnaje

    Se omlouvám, že neumím takové ty vaše hezké odkazy, toť nad mé chápání, jak toho docílit, nevím, ta senilita... chjo. Tedy pouze takto prachobyčejně: Lovec: se snažím udržovat počty všech druhů relikvií na stejné úrovni. Magickou výrobu naprosto nepotřebuji, vyrábím pouze při DS na kouzelnické...
  9. Nechtěné vstupy do věže

    Lišta stačí, si myslím. Je po ruce furt. Vlastně po myši...
  10. Diskuze Mlžný les

    iDavisovo video zcela perfektní - jako vždy, díky mu za vše. Já jsem ovšem nenáročný hráč, hlava velice obstarožní, taktak zvládne něco v práci, pak ve hře už nic. Tudíž se jen lehce snažím, by mi baňky neodhalily móóóc málo, by mi lucerny daly co možná nejvíce ze sloupce, jinak svíčkuju. A...
  11. Diskuze Turnaje

    Jsem novými turnaji nadšen. Elve hraji, neb mne baví budování města, žádná omezení nevnímám. Turnaj beru pouze jako zdroj potřebného. Rekordů mi v něm netřeba. Za mne - ubylo klikací nudy, ušetřili jsme čas ku plkání, děkuji.
  12. Snížení času ve zbrojnicích při výrobě orků nebo navýšení počtu orků

    Lovec: No vidíš, pro mne je zase nepochopitelné, že máš zbrojnic 12. Kam bych je nacpal, to tedy fakt netuším :D Ve věži bojuji ručně, automat pouze v případě, že je vše jasné na první pohled. A to je přece krása, si myslím, že je mnoho způsobů, jak Elve hrát. Každý si zde může najít svoji...
  13. Snížení času ve zbrojnicích při výrobě orků nebo navýšení počtu orků

    Lovec: Nezblázni - že bych nezkoušel? :D Nějak mám dojem, že Ork stratég byl nejen pro mne nutný před tříhvězdičkovým žabákem. A teď ho cvičím také, když už (naneštěstí) máme k dispozici všechny vojenské stavby zaráz. Stejně tak orka bojovníka - jen aby cvičiště nezahálelo a měl jsem všech druhů...
  14. Snížení času ve zbrojnicích při výrobě orků nebo navýšení počtu orků

    Hrál jsem se dvěma zbrojnicemi, až v Ambasádách jsem přistavěl třetí - a nedostatek orků nijak nikde (průměrný hráč, žádné rekordy). Tedy mi promiňte, že nevidím důvod k nějakým změnám.
  15. Diskuze Turnaje

    Děkuji za změnu. Efektivní a rychlé. Elve považuji za neskonale rozmanitou hru, každý si možná může najít své. Proto mi i zmiňované "průměry a výjimečnosti" v těchto diskusích dávají smysl, leč rozporu nevnímám. Připsáno budiž stařecké omezenosti, promiňte.
Nahoru