• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Tuax

  1. Tuax

    Ostatní turnaj

    Já jen narážel na tu nesmyslnou frázi co výše padla, nelze to standartizovat pro všechny. Hra by měla být nějak vybalancovaná, aby se zohledňovalo složení jednotlivých společenství. Klidně ať silná společenství z členův posledních kapitolách hry, mají náročnější podmínky a postupem dolů, se to...
  2. Tuax

    Ostatní turnaj

    Ovšem jen pokud nejsi zrovna "jednotlivec" na začátku, který je v prvních kapitolách a nemáš prozkoumáno dostatek provincii, aby ti to udělalo byť tisícovku :) Ne všechna společenství jsou plná hráčů ve vysokých kapitolách s mnoha prozkoumanými provinciemi. Ale tak zase beru, že tyto...
  3. Tuax

    Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Chaloupka a zamrzlý otec pralesa, cukrový otec pralesa :)
  4. Tuax

    Diskuze Kouzlo zimy

    Jak dáváte odpovědět, že se zobrazí konkrétní nick? Mně tam skáče celá citace... BombaySapphire - Mám dvě studny a tak jsem si říkal, že tu druhou dám místo té první až vyprší její limit :) Vím, že v mnoha městech jsem viděl těch studen plno, ale já mám radši pestrost. Než četnost. Čemuž se...
  5. Tuax

    Diskuze Kouzlo zimy

    Zdravím, jsem ve hře nový, teprve ve druhé kapitole a tak i tento event je pro mě první a nemám tedy možnost s čím porovnávat. I tento příspěvek do tohoto fora je můj první. Tudíž já jsem za perníkovou chaloupku rád, je to má první eventová budova :) Na začátku eventu jsem si říkal, že budu rád...
Nahoru