• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Tinuviel

  1. Tinuviel

    Událost - Brána do minulosti

    Trpasličí hra mě baví i tentokrát, je to sice především o štěstí, co padne z kamenů.... ale aspoň to není nuda. Akorát bych trochu navýšila možnost získat denní odměny - padají spíše výjimečně. Takže je celkem zbytečné čekat na konkrétní odměnu. Jinak mě hra baví a hlavně se mi moc líbí...
  2. Tinuviel

    Discord

    Tady na fóru, jsem si vždy dohledala vše, co potřebuji, bylo to tu fajn. Škoda, že končí, co se dá ovšem dělat.... Vzhledem k tomu, že si nechci nic instalovat ani na mobil ani do počítače, takže pro mě je to také konečná. Jednou jsem discord měla kvůli jiné hře, a víckrát už ne. Děkuji. Mějte...
  3. Tinuviel

    Diskuze Podzimní zvířetník 2022

    Ahoj, příběh je to pěkný, méďu jsem postavila na denní sběr 4vb, ale časem ho uklidím, produkce živoucího se nevyplatí. Uvidíme, co bude dávat ještě v dalších kapitolách. Plnění úkolů je v pohodě. Jenom mi vadí jedna věc - úkoly čistě na provincie bez možnosti je splnit turnajem a nebo ve věži...
  4. Tinuviel

    Diskuze Šťastná ploutvička

    Nejlepší kulturní budova na semínka je Triumf přílivu a odlivu z minulých elverianských her. Pro porovnání - v 18.kap. davá 8850 semínek/ 24h. Veškerou produkci dle jednotlivých kap. lze najít na stránkách iDavise.
  5. Tinuviel

    Diskuze Šťastná ploutvička

    Ja se těším :-). Zase se mi rozšíří sklady o pár užitečných věciček :-))).
  6. Tinuviel

    Diskuze Úsvit fénixe

    Ohnivý fénix, hnědý a polární medvěd jsou holt top, zatím jsou stále nepřekonané. A jestli se mi něco líbilo v poslední době, tak sety poutníka a zapov. ruin. A nesmím zapomenout ještě ozvěny zapomenutých, opravdu skvělá rozvíjející se budova, ovšem nakrmit nejde.
  7. Tinuviel

    Diskuze Úsvit fénixe

    Event mě tentokrát jde rychle, už jsem se dostala na strop denních úkolů a teď budu čekat na jeden denně. V minulém eventu mě to nějak nechytlo, chyběla mi chuť se do toho pustit, ale ten barák za to stál, takže jsem to nakonec uhrála na zlato, tentokrát mě to jde rychle, ale zase na druhou...
  8. Tinuviel

    Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Najdano, ale je tu spousta nováčků, kteří je naopak zase potřebují a mají právě jen tu základnu a nebo naopak i hráči, co mají i druhou základnu. Takže za mě palec nahoru, že se dané artefakty dají získat znovu. V akademii se objevují pouze zřídka a ještě k tomu ne všechny. A pokud nemáš...
  9. Tinuviel

    Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Ahoj, Já bych navrhovala, aby stejně jako runy (blíží se doba, kdy je bude možné směnit do divu za body), našly i portalové bonusy nové využití, aby nováčci o ně nepřišli a pardalové je mohli využít i jinak. A jestli bych je odněkud odstranila, tak u rozvíjejících se budov jako top odměnu -...
  10. Tinuviel

    Diskuze Zapovězené ruiny

    Já se tu vrátím k eventu, denní odměny zas tak moc zajímavé nebyly, jediné, co se vyplatilo - tak armáda, příp. když maják pustil i nějaký ten bodík. I přesto jsem si event užila a hlavní odměnu už mám postavenou - graficky je samozřejmě opět moc pěkná, produkce many je opravdu vysoká, některé...
  11. Tinuviel

    Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

    Nemohu jinak než že plně podporuji. A mě by se ještě líbila menší úprava odměn: požehnání mincí a zásob, na skladě mi hnije poměrně slušná hromádka 100% mincí, protože ta se prostě nevyplatí používat, aniž by mě poměrně dost mincí nepropadlo. Narozdíl od zásob, které lze využít téměř do...
  12. Tinuviel

    Chat

    Můj návrh nebyl dobrý, ani namístě, takže jako bych nic nepsala. Tím bych to uzavřela, a kdyby se někdy rozhodlo pro smazání tohohle vlákna, budu souhlasit, myslím, že už není co víc dodat. Za všechny komentáře-informace děkuji. A @Mescal díky za to, že už vím kde hledat, kdo je aktivní.
  13. Tinuviel

    Diskuze Elvarianské hry

    Popeláky mám na tento event postavený 2, chtěla jsem to zkusit a odvařená ze zisku měny extra moc nejsem. Oproti minulému eventu kouzelníků je celkové získání měny navíc z popeláka poníženo, a to tak, že bonus 2% se projevil až při posledních cca 10 úkolech. U kouzelníků tomu bylo zhruba něco...
  14. Tinuviel

    Chat

    Ve hře už právě chat je a to v rámci společenství. Tady by právě bylo možný komunikovat v rámci celého elvenaru.
  15. Tinuviel

    Chat

    Ahojky, jestli by se mi tu něco líbilo zavést, tak chatování tady na fóru + ikonka znázorňující, kdo je online. Vlákna jsou krásný, ale pořád je to o tom se proklikávat a psát k určitýmu tématu. Asi to možné nebude, ale za mě by to bylo fajn.
Nahoru