• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Tiha

  1. Tiha

    Diskuze Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Tak jste tedy poznali, co to mělo být :-))) Prima soutěž, skvělá výhra a ještě jsem si pochutnal :-)
  2. Tiha

    Soutěž Soutěž o nejlepšího šéfkuchaře

    Z jahod se nemusí vařit jen pivo ! :-) LETNÍ DORTÍK Z LESNÍCH JAHOD Lehký piškotový korpus nadvakrát rozříznutý, natřený a slepený jahodovou marmeládou (ušlehaná vejce s cukrem, mouka polohrubá, trocha oleje, vody a kypřícího prášku. V troubě mu stačí zhruba 20min.) Jako poleva posloužil...
  3. Tiha

    provázané budovy

    Nevíte někdo ? Mám provázanou budovu panství poutníka a chybí mi do kompletního setu jedna budova. Dá se někde, někdy ,ještě sehnat ?
  4. Tiha

    Zadání 3. úkol

  5. Tiha

    Zadání 2. úkol

    Věž věčnosti
  6. Tiha

    Zadání 1. úkol

    Jehly bouře Navyšuje sílu střelců a především významě urychluje produkci v kasárnách
  7. Tiha

    Zadání Bonusová otázka

    64
  8. Tiha

    Zadání 10. úkol

    Obilné pole, 4 úroveň, Půlčíci ------------------------------- 3 body
  9. Tiha

    Zadání 9. úkol

    Centrální ostrov (D 000-b Jádro), 4 úroveň, Konstrukti ------------------------------- 3 body
  10. Tiha

    Zadání 8. úkol

    FAKULTA ALCHYMIE NOČNÍ FARMA CHRÁMOVÉ PILÍŘE NĚŽNÁ SORENA POKLADNICE VĚDĚNÍ ZAVLAŽOVACÍ KANÁL ------------------------------- 6 bodů
  11. Tiha

    Zadání 7. úkol

    Malá sběratelská loď, Obchodníci z Unuru, 3 x 5 ------------------------------- 3 body
Nahoru