• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Tesseria

  1. Tesseria

    Snížení času ve zbrojnicích při výrobě orků nebo navýšení počtu orků

    Taky souhlasím. Ty počty jsou prostě tragédie a v okamžiku možnosti trénování armády souběžně v kasárnách, cvičišti i táboře, se to vůbec nedá. Požadavek na počty orků na trénování jednotek je mnohonásobně vyšší než co se dá vyrobit ve zbrojnici. Je to neskutečně nevyvážené.
  2. Tesseria

    Letní akce - pochod stád

    Taky mi to přijde vážně dost nenažrané. Ty množství surovin jsou dost příšerné. To je produkce za několik ní. Sice mívám našetřeno, ale i tak. :-/ Opravdu mi nepřijde, že by se to vyplatilo. Taky se to tentokrát ani moc nepokouším splnit.
  3. Tesseria

    Runové úlomky

    Považovat divy za plýtvání místem mi přijde z dlouhodobého hlediska trošku krátkozraké, sorry. Uvědom si, že při stejné ploše ti toho dají víc a víc a víc... až vydělají mnohem víc, než mají šanci na stejnou plochu normální budovy. A až natrefíš na trpaslíky, víly atd, tak je opravdu hodně...
  4. Tesseria

    Je armáda zbytečná ?

    Ahoj, armáda není zbytečná. Ale je nevýhodná na nízkých levelech. Na pozdějších, kdy už je provincií hodně a jejich vyplacení pořádně drahé, armády velké a silné, vyjde mnohem levněji armáda. Navíc, kvůli příběhové linii potřebujete alespoň dvě zbrojnice. Někdy od začátku páté kapitoly nebo...
  5. Tesseria

    Slavní Boží Bojovníci

    Haló, haló! Všem stavitelům měst světa Arendyll se na vědomost dává, že společenství slavných Božích bojovníků otvírá své brány a přijímá větší počet nových členů. Po nemilé vlně herních úmrtí v naší prima partě, hledáme další fajn lidi. Nikoho nenutíme k ničemu. Přirozeně však dáváme...
Nahoru