• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od TataTom

  1. Diskuze Sezóna vítězství

    No ono když nesplníš nějaký úkol tak ti tam tuším zůstane do dalšího dne, proto jsi ho třeba měla splněný už z poloviny, protože jsi ho předchozí den nedodělala.....
  2. Diskuze O nejlepší rozvinutelnou budovu

    Díky :)
  3. Diskuze O nejlepší rozvinutelnou budovu

    Nevím jak ostatní výherci, ale já zatím svou odměnu nedostal a 14 dní už uběhlo....
  4. Diskuze Změny v řemeslné výrobě s verzí 1.181

    Je jasné že ten kdo začíná nemůže mít hned to co ten kdo hraje delší dobu. Problém je v tom, že to co mají starší hráči už nejde získat stejným způsobem, což u budov, které výrazným způsobem ovlivňují hru ( jako je ohnivák, fénix soumraku, polární medvěd....) vidím jako podstatný problém a hráče...
  5. Diskuze Změny v řemeslné výrobě s verzí 1.181

    Když už se dělají změny v řemeslné výrobě, nechcete zrevidovat cenu základen rozvinutelných budov a artefaktů? Hraju cca 1 rok, řekl bych že dost aktivně, prvního půl roku jsem dával dokupy ohnivého fénixe a padly na to veškeré plánky a diamanty co se podařilo nastřádat. A to jsem měl štěstí že...
  6. Diskuze Změny v řemeslné výrobě s verzí 1.181

    Já se bojím toho že s tím kolik přibylo budov k výrobě teď bude mnohem menší šance, aby se mi k výrobě nabídlo to co bych potřeboval.....Možná by to chtělo taky snížit dobu s jakou se nabídka mění......
  7. Soutěž Soutěž o nejlepší rozvinutelnou budovu

    TataTomruk ničitel 1-10 lvl by po 24 hodinách dával určité množství orků + orky bojovníky odstupňované po 20% velikosti oddílu (20% až 200%) po nakrmení by na 24 hodin zvyšoval zdraví jednotek podle stupně rozvoje od 2% do 20% 1 - ork stojící mezi dvěma hromadami kamení, které přeskládává 2...
Nahoru