• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Taranis

  1. Taranis

    Informace o case

    Hlavně u výroby mi tahle informace hodně chybí. Určitě bych uvítala změnu.
  2. Taranis

    Zbesile posouvani po mape behem po souboji v turnaji

    Souhlasím, je to zbytečné, hlavně v mobilní verzi, kde posun není tak plynulý. Na webu to sice tak nebije do očí, ale tam to vynahrazuje tabulka, která se otevře hezky na stránce, kde jsem skončila. Na mobilu bych takto přizpůsobenou tabulka - na stránky - také viděla raději.
  3. Taranis

    Nechtěné vstupy do věže

    Mám úplně opačný problém, často kliknu nechtěně věž na liště namísto řemeslné výroby.
  4. Taranis

    Předáno Náhled terénu před bojem

    Výborný nápad, často to mění výběr jednotek pro boj.
  5. Taranis

    Duplikát Sousedská pomoc na PC bez načítání

    Ahoj, jsem poctivec na oplácení sousedské pomoci a také při potřebě občas doplnit mince, dávám pomoc i neaktivním sousedům. Mapu zatím nemám příliš obsáhlou, ale začíná být dost zdlouhavé při pomoci, kdy mám hráče přístupného jen z mapy, načítat vždy celé jeho město. Řeším to přepnutím na mobil...
  6. Taranis

    Posun chatu kolečkem myši

    Šlo by zavést rolování chatu kolečkem myši? Posun chatu společeství mi přijde nepraktický, rolování by bylo značně jednodušší. To stejné ve vláknu zprávy. Nevím, jestli je to proveditelné vzhledem k mobilní aplikaci, ale na PC to bývá u her běžné, takže pokaždé, když najedu na chat, automaticky...
Nahoru