• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Sycorax

  1. Listopadové soutěžinky

    63
  2. Zadání 2. úkol

    Mapa Věže věčnosti Věž se skládá ze 3 úrovní mezi zemí a oblohou, kdy každá z nich má 4 úseky oddělené magickou bariérou. Pro dokončení každého úseku se budete muset střetnout s dušemi věže: rolníků, strážců a hlavního nepřítele.
  3. Zadání 1. úkol

    Horské sídlo. Když jsem začínala hrát, hrozně jsem záviděla rozvinutějším hráčům budovu ve skalách. Dávalo to městům hned jiný větší rozměr. K trpaslíkům to opravdu sedlo. Hra pod zemí i když jen přeneseně. Některé budovy se okoukaly, ale horské sídlo se mi stále líbí. Samotný div svým vlivem...
  4. Únorové soutěžinky

    6327
  5. Lednové soutěžinky

    63
  6. Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Sova strážce lahodných perníčků.
  7. ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Tiha Mescal flego
  8. Prosincové soutěžinky

    33
  9. Listopadové soutěžinky

    57
  10. Říjnové soutěžinky

    1997
  11. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Vyrábět ve všech najednou by nebylo špatné. Ale spotřebu kladiv si ani neumím představit :))))
  12. Diskuze Pouť Kouzelníků

    @Sygauras Na úkoly se dá připravit. Tady : je seznam všech úkolů od hráče iDavis. Pokud víš, jaký úkol bude, nestane se, že si vybereš třeba suroviny nebo peníze. Je ještě dost času do konce, určitě něco uhraješ :)
  13. Diskuze Pouť Kouzelníků

    Bude to nenáročná pohodovka i pro mne. Potřebovala bych něco na semínka a to nehrozí. Takže zbývají vojáci a ti se hodí pořád.
  14. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Podle nového turnaje - rozšíření oddílu na žádné boje vliv mít nebude kromě provincií. Ovlivní v kasárnách velikost oddílu a má vliv u některých divů. Má vůbec význam si dělat zpětně nepovinné rozšíření oddílu?
  15. Červencové soutěžinky

    10
Nahoru