• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Spajka

  1. Spajka

    ALVENOR

    Jsme aktivní a pohodové společenství ALVENOR. Máme volné místo, rádi uvítáme nového člena našeho týmu :). Věž je u nás dobrovolná, Dobrodružství společenství hrajeme o všechny 3 odměny. Turnaje hrajeme pravidelně na 10.truhel (o Plánek). Pro turnaje máme základní pravidlo - vstupní turnajové...
  2. Spajka

    ALVENOR

    Jsme aktivní a pohodové společenství ALVENOR. Máme volné místo, rádi uvítáme nového člena našeho týmu :). Věž je u nás dobrovolná, Dobrodružství společenství hrajeme o všechny 3 odměny. Turnaje hrajeme pravidelně na 10.truhel (o Plánek). Pro turnaje máme základní pravidlo - vstupní turnajové...
  3. Spajka

    ALVENOR

    momentálně plný stav
  4. Spajka

    ALVENOR

    Jsme pohodové společenství. Ve světě Winyandor přijmeme hlavně turnajového nadšence. Hrajeme vždy min. o 10 truhel. Věž věčnosti je dobrovolná, DS hrajeme o všechny 3 ceny, ale ne prioritně o umístění, takže na pohodu . Místo máme momentálně 1 volné, stačí napsat. Nového člena týmu rádi uvítáme...
  5. Spajka

    společenství ALVENOR

    Ve světě Winyandor přijmeme ke společné hře s námi 2 nové hráče.
  6. Spajka

    společenství ALVENOR

    stav již máme plný
  7. Spajka

    ALVENOR

    Společenství ALVENOR zve hráče k pohodové hře s námi. Přijmeme 3 hráče. Nezáleží na velikosti města, ale na chuti hrát, dodržovat jednoduché základní pravidla fér hry a v případě potíži komunikovat. O společenství se vše podstatné dočtete ve statutu společenství pod vlajkou. Na dotaz rádi...
  8. Spajka

    ALVENOR

    inzerce momentálně není aktuální
  9. Spajka

    Spojenie spoločenstva

    na Arendyl společenství ALVENOR přijme 4-6 hráčů (2 máme neaktivní vyměníme je). stačí poslat žádost
  10. Spajka

    Soutěž O nejlepší budovu Elvarianských her

    Přímo přímořské zákoutí se mi podařilo vytvořit. Především eventové budovy jsou výkonnou pomocí ve městě, zkrášlením města, a obrovským kulturním přínosem spolu s okouzlením budov a sousedskou výpomoci .
  11. Spajka

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    prosím, napsali by jste mi odkaz jak se přihlásit na beta verzi ?
  12. Spajka

    Představení Spajka

    Ahoj, jsem tady nová a teprve budu vše procházet, číst a určitě i dotazovat se. Jsem Spajka a hraji jako Elf teprve od července letošního roku. Jsem už v půlce 4 kapitoly, tak se ve hře již celkem orientuji. Chtěla bych využít dalších možností které nabídne Fórum.
Nahoru