• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Small

  1. Rozšíření výroby.

    Nemohlo by u zadávání výroby v manufakturách být políčko se zátržkou všechny manufaktury, jako je to u dílen? Děkuji.
  2. Plánky.

    Aha, tam jsme se ještě nikdy nedostali, jinak dík. :)
  3. Plánky.

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde se dají sehnat k řemeslné výrobě " plánky" (Blueprintcon) ?
  4. Předáno Zvýraznění označení výroby.

    Vy vyšších levelech jsou budovy dost velké a ztrácí se v grafice ikonka, hotové výroby, nebo vybrané výroby. Zvlášť na malé obrazovce. Proto navrhuji zda by nešlo nějak podbarvit ikonku, třeba jako je to v mobilní verzi, aby byla zřetelnější. Stává se dost často, že to přehlédnu. :)
  5. Předáno Zvýraznění označení výroby.

    Měl bych návrh, zda by nešlo podbarvit ikonku výroby nad budovou. Některé ikony splývají s podkladem a snadno se přehlédnou, zvlášť u vyšších levelů budov. Možná by stačilo, jako je pacička sousedské výpomoci.
  6. Opraveno Výpadky zvuku

    Verze hry: 1,67.6 Prohlížeč a jeho verze: Chrome 70.0.3538.110 Verze Flash Playeru: 31.0.0.153 Operační systém: Windows Rozlišení obrazovky:1920x1080 Herní svět: Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: Při delší době hraní, se najednou zvýší zvuk a místo...
  7. Opraveno Výpadky zvuku

    Při delší době hraní, se najednou zvýší zvuk a místo štěbetání ptáků se ozývá zvuk, jako když brzdí vlak a do toho ladíte vysílačku. Je mnohem silnější než původní nastavení. Hudba se slyšet pořád ve stejné hlasitosti. Trvá to tak minutu dvě a najednou to skončí, ale za pár minut se to opakuje...
  8. Opraveno Výpadky zvuku

    U mě to samé, musím kvůli tomu vypínat zvuk.
  9. Opraveno Nejde jakýkoliv zvuk ve hře

    Mně už taky funguje. :D:D
  10. Opraveno Nejde jakýkoliv zvuk ve hře

    Přidávám se, mně také nejde zvuk, dopoledne ještě šel. Jak zmizela soutěž, odešla i se zvukem. :):)
  11. Diskuze Kult fénixe

    Mrzí mi, že mám splněné všechny úkoly už několik dní a přesto mi chybí ještě peříčka pro dokončení hry a jak pozoruji, už je nejspíš ani nestačím dodělat. To mi přijde poněkud nespravedlivé, protože jsem poctivě plnil všechny úkoly a sbíral vejce hned od začátku hry.
  12. Opraveno ztráta češtiny

    Nejenom tobě mně také :)
Nahoru