• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Silversnake

  1. Silversnake

    Kapitola 19 - úkol

    Pravda, beru zpět....osvícené.... po 6-ti letech hraní jen klikám a vyrábím a ani nevím kde.....omlouvám se.
  2. Silversnake

    Kapitola 19 - úkol

    Úkol 67 = další pakárna. Nevím proč stavět manufakturu na prkna na 33 lvl, když s prknama nemám nic společného. Není to pro mne nic posilujícího, takže vystavět a pak zase prodat....má to logiku?
  3. Silversnake

    Kapitola 19 - úkol

    Tak další dotaz. Úkolová řada v kapitole 19 - úkol č. 68: Upgrade the Fortress of Revenge to Level 3 + Have 10 Breeding Facilities of at least Level 4....dá se přeskočit???? To fakt nevím kam bych ty líhně dal....
  4. Silversnake

    LORDI

    Uvolněny tři pozice. Hledáme hráče bez výrazných nároků. Pojďte nám pomoci s Turnajem. To je jediné, co požadujeme na podporu chodu spolku. Výhodná směna surovin Vám pomůže výkup provincií v Turnaji. Soutěž o nejlepší sběrače bodů v Turnaji - odměnou získáte suroviny ve velmi výhodném kurzu ...
  5. Silversnake

    Diskuze Svět fénixe

    Navíc začíná až ve 12h, tak to je kurňa málo času.....
  6. Silversnake

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Samozřejmě že zůstávají. Utratit se dají v třetí trase do jednotlivých bodů, nebo vybrat poslední truhlu a naházet je do "jámy".
  7. Silversnake

    Diskuze Kotlík

    Na každém televizním kanálu někdo vaří, úspěšně se sledování vyhýbám a oni mi to nacpou do hry. Ještě že to nemusím používat pro běžné hraní.
  8. Silversnake

    Kapitola 19 - úkol

    A taky že jo.... tak se omlouvám, našel jsem to, že je to další osvícené zboží...děkuji za nápovědu
  9. Silversnake

    Kapitola 19 - úkol

    V kapitole 19 jsem dostal úkol vlastnit Továrnu na hedvábí na 16 úroveň. Je to normální? Nemám s hedvábím nic společného, tak proč stavět tuhle továrnu. Nejde to ani přeskočit.
  10. Silversnake

    Diskuze Kouzlo zimy 2022

    Nemám rád zimu....
  11. Silversnake

    Bonusy společenství

    Když provedu "Reset" za účelem zvětšení Archivu pro Turnaj (teď máme kapacitu 15000 chci zvětšit na 20 000), zůstanou v Archivu již nahrané body? Nebo o ně přijdeme.....?
  12. Silversnake

    Diskuze Brána do minulosti

    Mizérie, fakt mizérie....ztráta času.... včera jsem rozpustil 640 nahraných žetonů a ani jedna denní odměna.... skládal jsem to jako blbec....
  13. Silversnake

    AZ

    Napsal sem ti PM.
  14. Silversnake

    Les Misérables

    Jsi se zapomněl v temných dobách komunismu ne?
  15. Silversnake

    Diskuze Přirozeně úžasné

    Ale dodnes se neobjevilo tlačítko "vypnout"..... takže mě to bude taky teď prudit se na to denně koukat jak se mi na pozemku válí nějaké lopatky
Nahoru