• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Sid82

  1. Petice_Divy

    Spíš si spočítej kolik máš postavených divů ty a kolik by tě to stálo úlomků… do doby než přišli s kotlíkem jsem jich měl několik miliónů přebytek, takže by to na doposud postavené divy stačilo Tak osobně mám třeba přes 700 KR na skladě a většinu eventovek mám vylepšených, takže bych to taky...
  2. Petice_Divy

    Že se něco udělá složitějším a a trochu to zpomalí progres ještě neznamená, že je to špatně. Nadávat na nedostatek činidel je hloupost. Ze zlatý věže a měsíčních knihoven je jich dostatek a pokud se časem ukáže, že je něčeho opravdu nedostatek, určitě nebude pro vývojáře problém udělat drobnou...
  3. DS - pytle mincí

    akorát že eventy jedou jak na běžícím páse! Poslední DS bylo v červnu a teď máme červenec a další DS, takže za mě to mazec je :) Odstraněna citace. Embla
  4. DS - pytle mincí

    Je úplně jedno, co se zavede nebo nezavede v DS. Jedinej problém je ten, že je příliš často... V době když se konalo dvakrát, max. 3x za rok, bylo DS příjemným zpestřením a dalo se považovat za prestižní záležitost. Dnes už každému leze tak akorát na nervy, když je tu co měsíc s půl znova a znova...
  5. Soutěž O nejlepší dovolenou

    Elf nevystrčí paty… Všechny malé děti světa lidí vědí a ví to i jejich rodiče, že rajzování elfí nebetyčná hloupost jest! Vždyť elfové jsou povaleči neschopní delších cest, ti nejraději na zadku za pecí doma sedí. Vždyť aktivní jsou na minimum! Ten kdo někdy četl elfí slovník, třeba...
Nahoru