• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od ShiDyn

  1. ShiDyn

    Noldor

    Hezký den, naše společenství Noldor, byť na 43. místě v žebříčku, se právě potýká s nedostatkem aktivních hráčů. Momentálně máme už pár měsíců neaktivního velitele, což je situace v řešení. Neaktivní hráči budou brzy vyřešeni a odebráni. Každopádně uvítáme novou krev, v tom nejideálnějším...
  2. ShiDyn

    Black Knight

    Ahoj, hledáme AKTIVNÍ hráče do našeho společenství Black Knight :-) Požadujeme pouze oplácení sousedské výpomoci. Míst je zatím poměrně dost, nedávno jsme udělali pápá hráčům, kteří již nejsou aktivní, dlouho nehráli a nefunguje s nimi sousedská výpomoc. Funguje u nás velmi dobře výpomoc...
  3. ShiDyn

    Ztracená runa?

    Já jsem právě myslela, že když získám konkrétní runu u konkrétního divu, tak je vždy celá :( Ach jo, tak to bude přesně to, co jsem si myslela, zbytečně investovanejch 120 VB :mad: Děkuju! Odstraněna zbytečná citace Embla.
  4. ShiDyn

    Ztracená runa?

    Zdravím, doufám, že se jedná pouze o chybku ve hře, že jsem si to nepokazila :-D Pomohla jsem členovi společenství s vylepšením divu Ruiny strážní věže, dala jsem do toho vcelku dost VB (okolo 120), získala jsem zlatou truhlu s runou tohoto divu. Když jsem jí dala zasadit do kruhu, nestalo se...
  5. ShiDyn

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    1. SILHVE 2. ManiackBean 3. Lukula
  6. ShiDyn

    Zamčení zvýšení výroby

    Tak tak, byla to zobrazovací chyba, po jedné aktualizaci zůstala, po druhé už bylo vše ok :) Díky! :)
  7. ShiDyn

    Zamčení zvýšení výroby

    Moc díky za info, to se hodí do budoucna. Vypadalo to jen na chybku, nadvakrát jsem aktualizovala stránku a jsou tam původní hodnoty :-) Děkuju!
  8. ShiDyn

    Zamčení zvýšení výroby

    Zdravím, dneska se mi v nabídce relikvií (když otevřu hlavní sídlo) uzamkly mramorové relikvie s tím, že bylo dosaženo maximálního bonusu (viz screen). Jsem před začátkem V. kapitoly, mramorový bonus jsem měla asi na 300% (tak nějak kolem, nepamatuji se). To mi teď jsou mramorové relikvie k...
  9. ShiDyn

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    Logicky by tam zůstat měly, ale co kdyby..:D Díky moc!
  10. ShiDyn

    Diskuze Král zimy a sněhová záplava

    Ahoj, nedohledala jsem informaci, jestli získané budovy v inventáři po skončení eventu zůstanou nebo zmizí? :-) Díky!
Nahoru