• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od shangila

  1. Neuznené rozšíření z provincie

    v1.181.4-(e320c1e) - html5 (2023-08-18 14:40) Dnes jsem dokončila poslední provincii nutnou pro rozšíření z provincie, tato skutečnost byla potvrzena. V budovách ale rozšíření z provincie není aktivní. S ohledem na skutečnost, kolik musím prozkoumat v 18. úrovni provincií k dalšímu rozšíření a...
  2. Soutěž O nejlepší budovu Světa fénixe

    Jezírko snů a vpravo za sídlem mává křídly Hvězdný fénix :)
  3. Soutěž O nejlepší budovu Velké hlubiny

    Asimovo srdce
  4. Říjnové soutěžinky

    29
  5. Zářijové soutěžinky

    458
  6. Urychlovač - špatný odečet

    Při průzkumu provincie mi zbývalo ještě k dokončení 4:32 h. Použila jsem urychlovač 5 h, ale zůstalo ještě dalších 17 min. :-(
  7. Brána do minulosti

    Tak nevím. Myslela jsem, že jsem hru pochopila a v pohodě jsem ji hrála. Po vybrání několika odměn nešlo přemístit některé hrací kameny a jiné přeměnit na vyšší úroveň. Načetla jsem hru znovu, ale nepomohlo to. Tak jsem Bránu zavřela a posbírala jsem mince na ploše. Otevřela jsem Bránu znovu a...
  8. Červencové soutěžinky

    155
  9. Chybný odečet času

    Verze hry: v1.149.3-(a9fd5c6) - html5 (2022-03-31 12:31) Herní svět: Winyador Detailní popis chyby: Při použití urychlovače jsem si párkrát všimla chybného odečtu času, přisuzovala jsem to své nepozornosti. Dnes mi v manufaktuře na výrobu vílího hedvábí zbývalo k dokončení výroby 5:18 h...
  10. Březnové soutěžinky

    401
  11. Únorové soutěžinky

    133
  12. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    A co takhle pro nešťastníky s inventářem zavaleným nepotřebnými výhrami zřídit trh s těmito "přebytky"?:):)
  13. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    chat společenství vpravo na obrazovce, tlačítka pro získání více dělníků, koupi vědomostních bodů a koupi diamantů - na uživatelském rozhraní nahoře obrazovky, tlačítko řemeslná výroba (aktuálně se nic nevyrábí) na hlavním menu, diamanty - na uživatelském rozhraní, 13. kapitola Amuni v nabídce...
  14. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    strategický bod v dobrodružství společenství, prastará vědomost - lze získat řemeslnou výrobou v Akademii kouzel nebo jako odměnu některých budov, plánky - suroviny pro výrobu v Akademii kouzel lze získat v turnaji, mana - objevené suroviny vyráběné různými budovami Hodnocení: 4b
Nahoru