• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Semtexx72

  1. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Ahoj rychlíci, co jste poslední kapitolou už víceméně prolétli. Mám na vás praktický dotaz - vím, že ke splnění úkolů v etapě je potřeba mít 9+9 dílen osadníků. Ještě jsem si na tento počet neudělal místo, zatím jedu s počtem 4+5 upgradnutých. Protože spotřeby živoucího i osvíceného zboží na...
  2. dotaz k rekordním Turnajům

    s rekordy v Turnaji nemám zkušenost, jen 2x jsem překročil hranici 10k bodů. Až zlikviduji v bojích armádu a zbydou mně jen výkupy dalších kol turnaje za suroviny, tak prosím potřebuji vědět, jaké všechny zdroje je nutné mít připravené? Vím o těchto: Suroviny T1/T2/T3, Mince, Kladívka, Mana...
  3. Co dělat po poslední kapitole

    budoucí budovy pro novou XXI. etapu? Viz spoilery z tureckého fóra: https://tr.forum.elvenar.com/index.php?threads/devre-21.3096/ Vypadá to pěkně.
  4. Co dělat po poslední kapitole

    přemýšlím nad tím a přiznám se, že nevím proč. Unuria mám skladem 1,9 mega, je to málo? Nevím co s ním, Chrám mám jen na 8. levelu, Věž na unurium jsem dosud nepostavil vůbec. Nic mně k tomu nenutí. Možná tuto hru správně nechápu, resp. ji asi nechápu způsobem, jako ji chápou ostatní hráči na...
  5. Diskuze Síla hudby

    Lovče - a proč, je to jen z principu? Jsem na konci výzkumu, nevím co s manou, skladem je jí 18 mega. Každou noc se jí cca 1,6 mega rozloží, neboť Bludiště temné hmoty mám jen na základním 1. levelu, takže rozpad 8,8%. Ovšem stejné množství many denně seberu, takže je to fuk. Nebuď skrblík a...
  6. Manufaktura na svitky

    Už jsem tuto chybu delší dobu neviděl (dříve ano, tuším že to bylo někdy na podzim 2022). Tak snad je to v cajku. :)
  7. Přidat prosím potvrzení

    jj, taky se mně ten překlik s Douškem už stal, bohužel. Jsem pro návrh, potvrzení kliknutí mně zdržovat nebude, tolik doušků po sobě jsem zase neklikal. U cest to však vidím jinak, chápu že to zamrzí, ovšem když jdeš měnit x-desítek čtverečků ve městě, tak potvrzovat navíc každý jednotlivě už je...
  8. Diskuze Nezbedná terapie

    už se vám někomu podařilo získat budovu Nárazová masáž zombie? Nebo to je jen v těch placených odměnách za diamanty?
  9. Nepřečtené zprávy

    mně na starém smartfounu velmi dlouho trvá, než se otevře herní chat (u toho zprávy nejdou promazat) a když už se nakonec otevře, tak tam často nelze začít psát zprávu, jen číst ty došlé. Kvůli možnosti psaní chat musím otevírat několikrát po sobě, než se chytne. Jinak ten foun na Elvenar pořád...
  10. 20 % Sleva na nákup nové parcely za diamanty?

    Díky, tak to je super zpráva, rád si ještě počkám. Už mám každý další čtverec dost drahý, tak je ten rozdíl znát.
  11. 20 % Sleva na nákup nové parcely za diamanty?

    Cca před rokem jsem tuto skvělou nabídku ve hře zahlédnul, bohužel jsem tehdy neměl dost diamantů. Bylo to jedinkrát za pět let hraní. Od té doby už několikrát jen obvyklá 10% sleva. Jak jste na tom vy, kdy jste viděli 20% slevu na nové místo do vašeho města? Inno by se mohlo zase pochlapit, což?
  12. unurium

    @voyager-1 @iDavis Co se týká výroby Unuria, jen se dovolím ujistit, pokud se budeme bavit čistě o etapě Obchodníci z Unuru, tak tam jiný zdroj jak tržiště neexistuje, že? Resp. nevíte, zda byla v eventech nějaká budova, která by pro tuto konkrétní etapu unurium produkovala? V přehledu všech...
  13. Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Jsem za tuto úpravu velmi rád - packování sousedů se tím velmi zrychlilo. To, že to je pro někoho až moc stránek, je OK, však to nemusí celé využívat. Já to používat budu, je to velký přínos mincí -> zvýšený nákup VB. Díky, Inno.
  14. Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Aha, tak to díky za upozornění, mrknu se na to, jak v tom hra vypadá a funguje.
  15. Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Indian068 - jak to myslíš s tou Apkou na PC? Ona nějaká existuje? Na PC se Elevenar přece hraje přes webový prohlížeč, ne? I když jem slyšel, že si kdosi nainstaloval na PC simulátor Androidu a v tomto si pak nahrál apku pro Android. Měl jsi to takto na mysli? Dosud jsem to ještě nezkusil.
Nahoru