• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Schoenfeld

  1. Schoenfeld

    Serious Company

    Nám před týdnem také. Rozdal VB a zapíchl to. Upřímnou soustrast.
  2. Schoenfeld

    Událost

    Událost Požehnání Fénixe Ahoj všichni! Chystáme novou akci! Fénixovo požehnání- V beta verzi od 14. února V srdci pouště, pod spalujícím sluncem, se lidé ze Zaharim připravují na svou největší událost - rozkvět zeleného fénixe. Jak se blíží den, mladý bylinkář Zaharim narazí na zvláštní...
  3. Schoenfeld

    Petice_Divy

    @YANDA Měla bys už jezdit pravidelně až do laborky a od čarodraků, což je tvá následná kapitola, už pravidelně až na vršek teploměru. Bez toho je to na draka a teď, když to ještě s úlomky zmastili, tak je to přímo vražedné.
  4. Schoenfeld

    Lesní výroba

    Vpravo nahoře máš lupu s nápisem "Hledat". Když tam zadáš třeba právě "lesní výroba", dostaneš se do výběru, kde se někde k tomu něco píše. Tedy pokud někdy někdo něco napsal. Jinak na hrací ploše máš vpravo dole odkaz na Elvenar Wiki CZ. Vybereš si kapitoly, otevřeš a pokračuješ, kam potřebuješ.
  5. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Důležité je, jak dalece se o tom kriticky píše na Discordu, páč přepínač na něj je přímo v rohu hrací plochy, kde vystřídal toto Fórum. O Fóru se začátečníci nebo zájemci u hru dozvědí od ostatních hráčů teprve až začnou hrát, nebo spíše vůbec nedozvědí. Hráčské recenze mimo herní prostředí...
  6. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Jsi moc rychlá v závěrech. O žádném jednoznačném závěru se zatím vůbec nedá psát. Bohužel. Ještě jsme to celé neshrnuli, natož abychom podrobili analýze všechny okolnosti, které se týkají nových požadavků na králováky a především možností jejich pokrytí. Je tam ještě pár věcí, které se mi...
  7. Schoenfeld

    Petice_Divy

    @luterina edit: Docela přesné. Zcela správně jsi uvedla plánky. Doplňuji ještě o Události (Ø 2,476) a další různé: kapitoly, Sezóna snů aj. - za rok ne víc než v Ø 20. Tam je ovšem obrovský zakopaný pes. Zkus na něj přijít a donutit ho zaštěkat. (Je tam i malý zakopaný pes.) Ale stejně to bez...
  8. Schoenfeld

    Svatyně šampionů

    Jistě, dodáno. Děkuji.
  9. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Mám to v tabulce v tomto vláknu na s. 1 ke 20. 1. - 630 000. Problém je jinde. Můj pravidelný příjem úlomků z Věže (od prvního vrcholu 25. 3. 2021 v 10. kap. vždy) po pozdějším navýšení, kde byla k tomu ostatně i velká diskuse, že k čemu, tak ten spolu s občasným nutným rozkladem části skladu...
  10. Schoenfeld

    Petice_Divy

    @luterina a @spol Takže popořádku II (Pro odlehčení, třeba abychom to naše povídání nebrali zase tak smrtelně vážně.) Z mých jedovatostí ve spolkovém chatu: Skvělá zpráva: Zrovinka se nám podařilo po dlouhém a namáhavém boji dobýt metu 7 (slovy "sedmi") artefaktů z celkových 140 (slovy...
  11. Schoenfeld

    Petice_Divy

    @luterina Takže popořádku. Když jsem si po delším pobytu v on-line hrách začal hledat něco méně náročného na čas, a přesto ještě zajímavého, dostal jsem se až k Forge of Empires. Rozehrál jsem českou a americkou verzi, ale vadily mi tam přílišná a špatně propracovaná militarizace, a ne příliš...
  12. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Ovcí na střiž je vždy dost. Malokterá má inteligenci ovečky Shaun. Nechám si tuhle hru jako nostalgickou zálohu a hnu se jinam.
  13. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Z německého Fan-Fóra zpráva z kuchyně (strojový překlad): Oznámení od Inno Games : Ancient Wonders Proč byly změněny? Za posledních několik dní jsme viděli vaši zpětnou vazbu ohledně nových požadavků (spouštěče kombinací, královská restaurační kouzla a fragmenty kouzel), které jsou nyní...
  14. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Hm, a také vlastně nepotřebuješ vůbec hrát, že?
  15. Schoenfeld

    Petice_Divy

    Jak to bude s VB? Už teď celá řada z nás hraje „do šuplíku“. To znamená, že dodáme předepsaný počet VB, ale už finálně nevylepšujeme. Někdo proto, že čeká nějakou změnu k lepšímu, a někdo prostě proto, že na to nemá něco nebo všechno z vylepšovací trojky (úlomky, čidlo, králováky). Postupně tak...
Nahoru