• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Schoenfeld nejnovější aktivita

  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Serious Company.
    Nám před týdnem také. Rozdal VB a zapíchl to. Upřímnou soustrast.
  • Schoenfeld
    Schoenfeld přidal/a vlákno na Událost.
    Událost Požehnání Fénixe Ahoj všichni! Chystáme novou akci! Fénixovo požehnání- V beta verzi od 14. února V srdci pouště, pod...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @YANDA Měla bys už jezdit pravidelně až do laborky a od čarodraků, což je tvá následná kapitola, už pravidelně až na vršek teploměru...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Lesní výroba.
    Vpravo nahoře máš lupu s nápisem "Hledat". Když tam zadáš třeba právě "lesní výroba", dostaneš se do výběru, kde se někde k tomu něco...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld reagoval(a) na příspěvek od YANDA ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Se mi zdá, že se i snížil počet zlomků získaných z věže, dřív to byla nejčastější odměna a teď to tak není. Hraju jenom první patro a...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Důležité je, jak dalece se o tom kriticky píše na Discordu, páč přepínač na něj je přímo v rohu hrací plochy, kde vystřídal toto Fórum...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Asi mi čteš myšlenky, dnešní home office jsem chtěl věnovat práve součtu co se dá získat. Kdo nechce číst celý ten elaborát, dole udělám...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Jsi moc rychlá v závěrech. O žádném jednoznačném závěru se zatím vůbec nedá psát. Bohužel. Ještě jsme to celé neshrnuli, natož abychom...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld reagoval(a) na příspěvek od Airoch ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vy to tady ještě počítáte na roky? To už ani nemá cenu. Každý má svoje tempo a já si tempo nikoho jiného než vlastní vnucovat nenechám...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @luterina edit: Docela přesné. Zcela správně jsi uvedla plánky. Doplňuji ještě o Události (Ø 2,476) a další různé: kapitoly, Sezóna snů...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Svatyně šampionů.
    Jistě, dodáno. Děkuji.
  • Schoenfeld
    Schoenfeld reagoval(a) na příspěvek od luterina ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    @Schoenfeld jestli tomu správně rozumím, tak si psal, že jste za jeden turnaj získali 7 královských rekonstrukcí a těch je třeba na 1...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Mám to v tabulce v tomto vláknu na s. 1 ke 20. 1. - 630 000. Problém je jinde. Můj pravidelný příjem úlomků z Věže (od prvního vrcholu...
  • Schoenfeld
    Schoenfeld reagoval(a) na příspěvek od Fionella ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Připojuji se k petici, snad to to malou troškou pomůže.
  • Schoenfeld
    Schoenfeld odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @luterina a @spol Takže popořádku II (Pro odlehčení, třeba abychom to naše povídání nebrali zase tak smrtelně vážně.) Z mých...
Nahoru