• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Saux

  1. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Joooo, mám ho :)
  2. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Zamrzí, ale jestli tě to aspoň trochu potěší, tak v tom nejsi sám. Taky mám od loňska Fénixe na lvl 9, a letos zatím žádnej artefuckt (všechny věže až na konec a výsledek 1 zbrojíř a plno portálovejch bonusů, jinak nic)
  3. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Klasika pokračuje :-) Arendyll = 0 Fénixů a 3 artefakty (k ničemu), Winyandor = 1 Fénix na lvl 9 a žádnej artefakt :-)
  4. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Začíná mě to bavit :-) Ve světě, kde potřebuju nutně 1 artefakt, abych dotáhl ptáka na lvl 10, zatím nula. Ve světě, kde nemám ptáka ani postaveného, už mám naopak artefakty 2 (oba z prvního patra věže) :-)
  5. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Tak jsem někde v půlce třetího patra a od začátku věže jsem nenarazil ani na jednu (!) záhadnou truhlu (to se mi nikdy předtím nestalo), natož na artefakt. To je nějaká změna ve věži, nebo mám prostě jen smůlu? Žabák mě obdaroval (jak jinak) portálovým bonusem :)
  6. Saux

    Diskuze Elvarianský karneval

    Mně přišlo 100 bodů (nebo co to vlastně je) e-mailem dneska v 18:38.
  7. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Mně ze všech padají portálový bonusy, modrá nemodrá :-)
  8. Saux

    Sčítání bojových bonusů

    Zdravím při pátku, suroviny ve skladech jsem už ponížil (resp. ponížila mi je Věž nevděčnosti), takže tu mám zase jeden dotaz, protože tomuhle fakt nerozumím: Různé budovy dávají bonusy k boji, ať už k útoku, či k obraně. Namátkou třeba Jedinečné vylepšení, Trpajzličí zbrojíř, samozřejmě Fénix...
  9. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Lovec Krys Klidně vyměním :) Já vyběhnul až nahoru a kromě toho zbrojíře mi padlo celkem kulový. Já ten pitomej desátej artefakt snad nedostanu... EDIT: To snad není možný - ve druhém světě, kde žádného ptáka nemám, mi padne artefakt hned v prvním patře :)
  10. Saux

    Optimální množství surovin ve skladech

    @Lovec Krys Díky za odpověď, ty turnaje hraju vojákama, ale když jde do tuhýho, tak holt přijde řada i na výkup. Many a Orků mám dost (i když to je dost relativní pojem), šlo mi hlavně o to, jestli můžu ty zásoby snížit, abych zbytečně nesyslil něco, co nemá smysl :-)
  11. Saux

    Optimální množství surovin ve skladech

    Zdravím, je to možná poněkud přiblblá otázka, ale přemýšlím nad tím už několik dní... mám na skladě cca 5000K - 8000K (něčeho i víc) surovin každého typu (myslím tím samozřejmě T1 - T3, tedy nikoli živoucí zboží). Není to zbytečně moc? Rád bych to použil k většímu zapojení třeba do turnaje nebo...
  12. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Mám za sebou 2 patra a potěšily mě 2 portálové bonusy :)
  13. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Jsme na tom stejně :)
  14. Saux

    Rozšíření z provincie?

    Mně se stala (zrovna dnes) podobná věc, kdy se mi rozšíření sice na mapu umístilo, ale někam úplně jinam, než jsem chtěl :-( S tím už se asi nedá nic dělat, že?
  15. Saux

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Za mě dobrý. Už asi rok mám Fénixe na lvl 9, tak teď ho snad konečně dotáhnu na tu desítku :-)
Nahoru