• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ryny

  1. Terra incognita

    Ahoj annaj, děkuji za skutečně věcnou reakci ;)Vážím si takových vyspělých názorů od veteránů hry, kteří navíc umí i číst a netrpí nedostatkem důvtipu :cool:. Jen tak dál. Jistě budeš milým a vítaným přispěvatelem mnohých diskuzí. Ryny
  2. Terra incognita

    Koukám, že mi vypadly emotikony, tak si je tam domyslete ;).
  3. Terra incognita

    Ahoj všem. Po delší době hledáme hráče, kteří by chtěli vstoupit do aktivního společenství. Každý týden zlatá věž a turnaj s minimálně 10 truhlami. 10 VB denní bonus je už asi samozřejmostí. DS pravidelně až do víru. Bližší informace v popisu společenství nebo u členů . Těšíme se na vlnu...
  4. Slovní kopaná

    Rarach
  5. Co mi to připomíná?

    Prachy
  6. odměny v truhlách turnaje

    Ahoj. To nelze nepodpořit :-). Ryny
  7. Odměny za věž

    Ahoj. To je spíš dotaz na podporu. Když jsem měl pocit, že jsem o něco přišel (věž, akademie apod.), tak jsem jim napsal a téměř obratem odpověděli. Jinak musím napsat, že zatím pokaždé jsem odměny dostal, jen jsem to nezjistil, např. kvůli výpadku internetu. Takže doporučuji se obrátit tím...
  8. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Koukám ty vaše výpočty, to už je na akademický titul ;-). Klobouk dolů. Já už jsem zásoby prakticky vyčistil, takže za mě naprostá spokojenost. Hra se mi vrátila do původních kolejí a už zase syslím jako před akcí.
  9. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    No ale byla by to velká legrace :-).
  10. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Ahoj všem. Já jsem z této změny nadšený. Pro mě má největší přínos to, že se nějaký "donekonečnasemnožící" artikl dá využít. Nic extra nehoním, vím, že zásoby nějaké mám a zároveň počítám s tím, že ve většině divů budu runy potřebovat i pro sebe. Vážně dobrý počin. A nechci se rouhat, ale klidně...
  11. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    A vzhledem k účasti v anketě žádné předání nehrozí. Evidentně jsem úplně minul cíl, když z cca 700 shlédnutí hlasovalo 16 lidí. Drtivé většině je to úplně putna. Zbytečná ztráta času.
  12. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Zeptal jsem se. A žádného neznám.
  13. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Ruku na srdce. Kdo z vás, co dělají věž až na vrchol se těší, že místo diamantů, džina nebo artefaktu dostane 20% portálový bonus?
  14. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Indiana68 asi nemá cenu přesvědčovat. Téma nechápe nebo záměrně rozporuje (ovšem tady zase já naprosto nechápu důvod). Neznám nikoho (ani začátečníky), kdo by o tyto odměny stál, a to především ve věži u bossů. Portály se dají sehnat i z bonusových truhel, z akademie atd. Raději bych na jejich...
  15. Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Abych to upřesnil. Jde mi hlavně o bosse. V bonusových truhlách ať klidně zůstanou, ale na topu jde o čistý výsměch. Kupříkladu teď jsem měl kombinaci portál, diamanty a portál. Fakt není o co stát.
Nahoru