• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od raulinek

  1. raulinek

    Co mi to připomíná?

    obojek
  2. raulinek

    Diskuze O nejlepší vědomosti V

    Taky se připojím s poděkováním za skvělou soutěž i když jsem ji z pracovních důvodů nemohl dokončit. Ale to nevadí protože jsem se opět náramně bavil :-) Jen mám drobný dotaz .Potřeboval bych rozluštit postup při bodování a upřesnit v čem jsoou tyto dvě odpovědi které předkládám rozdílné ...
  3. raulinek

    Zadání 7. úkol

    Je to symbol tvrdé houbičky kterou produkuje farma na houbičky. Tato výroba patří k rase Orkové a goblini. ----------------------------- 3 body
  4. raulinek

    Zadání 6. úkol

    Jmenuje se božská ulice a patří k rase AMUNI . Náklady na postavení jsou : 83000 mincí , 2900 zásob , 15100 many. --------------------------- 5 bodů
  5. raulinek

    Zadání 5. úkol

    Jedná se o prastarý div - věže prosperity - patří k rase Víly . Jejím postavením získáme 1. zvýšení efektu kouzla -síla zásob 2. prodloužení efektu kouzla -síla zásob ---------------------------------------- 4 body
  6. raulinek

    Zadání 4. úkol

    Kamenolom na žulu - Trpaslíci Továrna na ocel - Lesní Elfové Kovárna hrdinů - Orkové a goblini Obsidián - Amuni Knihovna mystických věd - Čarodějové a draci Záhadná třída - Konstrukti ------------------------- 6 bodů
  7. raulinek

    Diskuze O nejlepší vědomosti V

    Ta otázka je trochu nešťastně formulovaná a taky přesně nevím. Je tam sice zadání "když ji vylepšíme" ale taky jsem napsal do odpovědi jako když ho(div) vylepšujeme :-) tak uvidíme co nám nakonec uznají ;)
  8. raulinek

    Zadání 3. úkol

    je to symbol spojovacího činidla a vyrábí se v kouzelné akademii ------------------- 2 body
  9. raulinek

    Zadání 2. úkol

    Je to- kvetoucí obchodní cech a získáme ho ve vílách. požadavky jsou místo 3x7 polí..9ks run a čas 1den a2hodiny ----------------------------------------------- 3 body
  10. raulinek

    Zadání 1. úkol

    Je to kulturní budova- vzducholoď- k jejímu postavení je potřeba jeden obyvatel...místo 3x3 pole....13500 zlatých a 2050 zásob. ----------------------------------------------- 5 body
  11. raulinek

    Dubnové soutěžinky

    986
  12. raulinek

    Diskuze O nejlepší vědomosti IV

    Bezvadná soutěž a gratuluji vítězům;) . Už si budu pamatovat že samet se vyrábí v manufaktuře na hedvábí:rolleyes: a taky se naučím pořádně číst zadání. Jedenáctou otázku jsem totiž špatně pochopil a připravil se o lepší umístění. Moc se těším na další soutěžení :)
  13. raulinek

    Diskuze O nejlepší vědomosti IV

    Kdy se budou rozdávat medajleeeeee ?;):)
  14. raulinek

    Diskuze O nejlepší vědomosti IV

    No tak ta bonusovka je teda dost silná káva ale klobouk dolů před tím kdo ji vymyslel;)
  15. raulinek

    Zadání Bonusový úkol

    No je to sice trošku podpásovka ale o to větší vzrůšo :D Já myslím že těch slonů je na obrázku 43. Hlavně se mě neptejte jak jsem na to přišel protože nevim :-))))))
Nahoru