• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od radovanradovan

  1. radovanradovan

    Diskuze Síla hudby

    CÍsařův Pekař-Hopsa hejsa do Brandejsa.”a máme konec kapitoly.
  2. radovanradovan

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Jirinazel,GorGlin,ElfNostradamus
  3. radovanradovan

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    potřebuješ správnou surovinu.požadavek na aerosol,vosk-0 stránek, pažadavek na prach -36 stránek na tržnici.
  4. radovanradovan

    Přesuny měst

    PŘESUNEM měst jsem ztratil vybudovanou dlouholetou spolupraci /packování, trh/s městy na které bylo spolehnutí.
  5. radovanradovan

    Diskuze Kouzlo zimy

    Koupit los mi přijde jako vetší šance na denní výhru než v zimním eventu
  6. radovanradovan

    Nová Přátelství

    Ahoj hledám spoluhráče pro spolek v ,,nadpisu,,.Spolek vznikl sloučením více spolků....většina hráčů hodně přes chat komunikuje a hraje požadujeme to samé:) Turnaj 8-10 truhel dle relikvie a DS vždy všechna 3 kola . prosím napsat velitelce Sysa42 nebo Vlcicevlcice, děkuju a těšíme se na odpověd
  7. radovanradovan

    Co mi to připomíná?

    milenka
  8. radovanradovan

    Nekonečný příběh

    cenil zuby a v uchu se drbal
  9. radovanradovan

    Džini

    První dvě odměny 50 dia , pak na střídačku 3x 5vb a 3x semena (3.5tsc) a od 10.9. jenom semena :(
  10. radovanradovan

    Slovní kopaná

    kapitalista
  11. radovanradovan

    Nová rasa

    Ahoj,jestli se uvažuje o nové rase ,mám návrh na změnu výzkumu techologie, navrhuju at si hráč vybere jakou technologii chce zkoumat a zrušit rozcestník výzkumu ,který nás vede jak malé děti.
  12. radovanradovan

    Kouzla Artefakty ve craftingu

    Souhlas ,bylo by fajn mít možnost výroby artefaktu v akedemii
Nahoru