• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od prchlik

  1. Diskuze Síla hudby

    @Radvanus já jsem nepsal, že to pomůže s portálem. Jen to, že pro úkoly je to jedno. @Lovec Krys už nevím jak mi to vycházelo, ale z důvodu místa a postupného přeskupování jsem měl chvilku víc jednoho sboru, ale jinak jsem jel samozřejmě max. rovnoměrně. A celkem to vycházelo i do úkolů.
  2. Diskuze Síla hudby

    GorGlin díky za vysvětlení. Sezonu snů jsem takto nevnímal.
  3. Diskuze Síla hudby

    Jen poznámka. Pokud někdo plníte i úkoly, tak pokud máte úkol na 6 sborů, tak pro úkol je jedno, jestli máte 1+1+4 nebo 2+2+2 nebo 3+2+1. Ps: já splnil všechny úkoly a hra mi žádné nenabízí, dokonce ani ty rotační. :)
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    U mě jeden z důvodů místo. V poslední kapitole postavit 18 sborů je fakt mňamka. A moji džinové jsou i dvě kapitoly staří, protože jsem chtěl dojet na konec a odměnu z džina jsem nepotřeboval
  5. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    džinů mám 18, a bohyně přání 11 (+1 v současné akci)...džin je na 100 dní, tak naházím bohyně, ta kapitola asi přijde dřív než za 100 dní díky za info Lovec Krys Díval jsem se, kdy byly poslední kapitoly nasazeny 10/2020 Unur, 4/2021 Týmový duch, 11/2021 Pomsta vyhnanců, 8/2022 Síla hudby...
  6. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Nějaký náznak nové kapitoly? Konečně jsem se dostal na konec a chtěl bych do města naházet dočasné budovy, jako džiny a pod, ale zase nechci, aby se to krylo se začátkem nové kapitoly.
  7. Diskuze Kotlík

    Pochopit kotlík mi nepřijde až tak složité, ale co mi vadí je, že 1. Bonus na unurium se nevztahuje na tržiště, ačkoliv se píše, že je to na vše. Z toho důvodu jsem natřískal spoustu surovin do tohoto vylepšení. A pokud to je pouze na eventove budovy, tak je to zoufale málo, protože těch na...
  8. Počet provincií

    ty máš nyní 60 rozšíření, tj.457 dokončených provincií, a toto tě bude čekat dál: Počet rozšíření Počet dokončených provincií 60 457 61 475 62 500 63 525 64 550 65 580 66 620
  9. Diskuze Kotlík

    Tak jsem vyzkoušel kotlík. Naklikal jsem si, aby byla produkce unuria vyšší. Super to vyšlo, dostal jsem bonus na dva dny zvýšení cca o 82%. Jaké bylo moje překvapení, že nic takového se nerealizovalo. Ve hře je napsáno "Zvýší veškerou produkci Unuria", na wiki je napsáno "Zvýší veškerou...
  10. Diskuze Kouzlo zimy 2022

    Máte kolem města předměty? Je 19:00 a já nevidím ještě ani jeden. A to v obou městech, A i W. Tak jsem si postěžoval a v 19:16 se objevil první klíč, ovšem zatím jenom ve světě W. Není to poprvé, co jim to takhle blbě funguje.
  11. Diskuze Brána do minulosti

    tak to máš asi štěstí, protože na druhém světě to je A mi žetony začaly padat až ve 23:00. to v minulosti nikdy nebylo. tak se koukám na mechanismus nové minihry. ten kdo to namyslel, musel mít vyhulený aspoň 4 jointy. twl to abych počítal a počítal. aktuální nabídka od trpaslíků na jeden...
  12. Diskuze Brána do minulosti

    Nevím, jak to inno nastavilo, ale nyní je to již třetí event, kdy ani v sedm hodin večer není nic ke sběru. Máte to taky tak? Se mi zdá, že se snaží šetřit na každém prdu. PS. Půl deváté a stále nic. Navíc nejsem u nás ve společenství jediný, komu se neukazuji žetony ke sběru. PS2. Tak lehce...
  13. Diskuze Týmový duch

    Trh s těmito surovinami je na cz2 zhroucený. Když jsem tuto kapitolu začal, tak šla směna v pohodě. Dá se říct, že na vše byl nějaký kšeft. Nyní všichni chtějí hořící bloky a nikdo to nebere. Já dělám výhonky učení a v cechu jsme dva v této kapitole. Bohužel můj cechař dělá to samé a potřebuje...
  14. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Chat společenství . Na hlavní mapě 2. Dodatečně vložení uložených bodů k odemčení krystalů ve věži věčnosti 3. Řemeslná výroba bez produkce . Na hlavní mapě 4. Diamanty . Jak takové se dají získat v akademii kouzel, ve věži a z několika budov. 5. Symbol pro 13. kapitolu amunu. Objevuje se ve...
  15. ČTI MĚ O nejlepší vědomosti

    1. Strategické body v dobrodružství společenství 2. Prastará vědomost v turnaji, v akademii kouzel 3. Plánek v turnaji za deset beden 4. Mana ve všech budovách, které manu produkují Hodnocení: 4b
Nahoru