• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Panpav

  1. Panpav

    Diskuze Kouzlo zimy

    Tato událost je zatím nejhorší, jaká kdy byla. Ceny nezajímavé, v závěrečných úkolech jen 20 mašliček, to je docela výsměch.
  2. Panpav

    Diskuze Věž věčnosti

    Tak se mi zdá, že odměny ve věži se změnily. Kouzelná budova už není, portálový bonus snížen z 50% na 25% a bůhví co ještě. Zaměřím se na to příští týden, třeba se jen mýlím.
  3. Panpav

    Diskuze Věž věčnosti

    Tolik humbuku kolem ničeho. Celá věž je jedno velké zklamání. Dnes jsem ji projel poprvé a pokud se nic nezmění, tak naposled.
  4. Panpav

    Diskuze Letní událost: Pochod stád

    Jaká budova bude z denních odměn nejhodnotnější? Díky.
  5. Panpav

    Diskuze Verze 1.25

    Toto je zatím nejhorší aktualizace, jaká byla provedena. System turnajů je úplně k ničemu, už je to jen vykupování, boj byl postaven na vedlejší kolej. Díky tomu se Elvenar stává nudnou hrou. Začínám zvažovat ukončení. :(
  6. Panpav

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Stejné jako zde: panpav //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  7. Panpav

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Nevím co se chystá, ale mám docela obavy. Začne se přestupovat a pravděpodobně vznikne pár společenství, které budou bodovat. Pro ty co tady brečí, že současné turnaje se nedají bojovat: Absolutní množství bojů bojuji automatem, maximálně 10 ručním bojem a maximálně 5 výkupem. Každý turnaj se...
  8. Panpav

    Diskuze Verze 1.20

    Už je to více než týden, co proběhla aktualizace a lesní duchové pořád nejdou vyrábět. To je docela problém, když je v turnaji potřebuji používat. Oprava už by mohla být, ne?
  9. Panpav

    Opraveno Blbne vám turnaj

    Jsem na tom úplně stejně, 1. provincie, všechno označeno jako splněno, nelze pokračovat. //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
Nahoru