• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od PallandoCZ

  1. Diskuze Dobrodružství společenství

    Jo jo, vím, že by to šlo líp. Občas něco vylepším, když mi zbydou rekonstrukce, ale vylepšuju toho víc, tak se na tenhle set dostane jenom málokdy. K přeskládání se možná dostanu teď někdy, budu muset město trochu přebudovat. Odstraněna citace. Embla
  2. Diskuze Dobrodružství společenství

    Pokud vím, žádná podmínka. Mně se přičítá všechno. Možná nemá set kompletní nebo na maximu (mně taky nedává dost na náramek, právě z tohohle důvodu)
  3. Diskuze Dobrodružství společenství

    Nevíte, jak je to bodově v bezedné jámě? Zase 50 bodů za každou trojici? (resp. v některých případech dvojici)
  4. Diskuze Turnaje

    No, já třeba v naprosté většině případů použila jenom mágy, občas doplněné něčím jiným (řekla bych, že tak 90 % toho, co jsem použila, byli mágové), měla jsem je podpořené 2 magickými násobiteli (a ještě jedinečným vylepšením jednotek, které pomáhá všem, a osvícenou střelnicí pro lehké střelce...
  5. Diskuze Turnaje

    Za mě turnaj dobrý. Velká úspora času, výsledek zhruba stejný (tedy, o něco nižší, protože jsem z opatrnosti otevřela ve vyšších kolech o něco méně provincií, nevěděla jsem, jak rychle se budou nároky zvětšovat, ale příště pojedu na obvyklé množství), ztráty vojska možná dokonce o něco menší...
  6. Diskuze Turnaje

    Ve třetím kole trochu přituhlo, ztráty oproti předchozímu systému výraznější. Ale tím, že se dají cvičit tři fronty najednou, to jsem jakž takž schopná vyvážit, uvidíme, co kola 4 a 5.
  7. Diskuze Turnaje

    Tak nemám ho v každém turnaji, někdy stavím jedinečné vylepšení jednotek, ale je fakt, že mi padá celkem často, nestěžuju si.
  8. Diskuze Dobrodružství společenství

    já myslím, že to tak je - dostaneš odměnu z mapy, do které přispěješ (má to i logiku, když přispěješ třeba jenom do třetí mapy, tak přece systém při uzavření první mapy neví, že přispěješ do třetí). Bod nemusí být uzavřený.
  9. Diskuze Turnaje

    Tak po prvním kole turnaje (30 provincií) mám o něco málo (ale málo) větší ztráty než obvykle, nepraktikovala jsem žádnou velkou strategii, prostě jsem zvolila jeden typ jednotky, který je výhodný proti co největšímu množství nepřátel (no, někdy dva typy) a utloukla jsem je. Mám nakrmeného...
  10. Diskuze Věž věčnosti

    Já pravidelně dělám dvě patra věže a mimo jiné už mi to přineslo 4 kouzelné obytky a 3 dílny, což mě fakt těší. Jako společenství taky děláme dvě patra, takže výnosnost dost dobrá, hlavně ty urychlovače. Uvažovali jsme, že zkusíme společně dojet na konec, ale zatím jsme se k tomu neodhodlali.
  11. Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

    Už je mám.
  12. Diskuze Dobrodružství společenství

    Tedy, já ráda hru podpořím i finančně a čas od času něco koupím, ale ty balíčky s odznaky, to jako vážně? On se opravdu najde někdo, kdo dá třeba 250 korun za 5 pivovarů a 3 tesaře?
  13. Diskuze Kouzlo zimy

    POdle elvengems se zdá, že asi nebude (teda chybí tam denní odměny na poslední tři dny, tak leda by se objevila tam) Odstraněna citace. Embla
  14. Turnaje

    Je to fórum o turnajích, tak snad nebude vadit, když to napíšu sem, ale mám radost a potřebuju se podělit (pochlubit:-))). Dneska naše společenství (Fire Dragon) poprvé neplánovaně uhrálo 10 truhel v turnaji :-)) Plánovaně je dáváme pravidelně, ale takhle bez předchozí domluvy se nám to podařilo...
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    Nový systém sbírání odznaků super, hlavně v mobilní aplikaci, kdy se mi často stávalo, že jsem něco sebrala omylem, což se teď dá moc pěkně eliminovat. Tahle úprava se vám opravdu povedla, díky!
Nahoru