• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od OldMaGorr

  1. OldMaGorr

    DS - Jáma a její vylepšení

    Bylo to to mnohokrát, ale zatím nic. Současná jáma je nudné zoufalství. Pro pořadí, bez pořádných odměn a zábavy ze hry. Vlastní DS už je docela hratelné a ne ten šílený klikfest, ale jáma se nezměnila. Cokoliv z navrhovaných změn by bylo lepší než stávající stav. BTW: co tak přidat další...
  2. OldMaGorr

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Asi nové. Podle webu elvenarchitect.com: Heavy Melee Shrine Grants 75% more Attack value for all of your Heavy Melee Units. Bonus can be stacked. Expires after 5 days. Takže pomocná expirující budova 2x2 do turnajů a věže :). Prakticky stejný efekt pro všechny kapitoly (maličko zvyšující se...
  3. OldMaGorr

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Pro nás je nejzajímavější, že mezi odměnami bude jeden artefakt Panství dračího srdce. Takže ti co dali na mojí radu nedokupovat artefakty mě nebudou nadávat :)
  4. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    Lehce zjistitelné. Kdo se udržel ve "stříbře" by měl mít 10 artefaktů ....
  5. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    No je to levnější než kupovat za peníze diamanty a za ty pak lopatičky :). Ale já v cechu nakonec doporučil risknout. že snad bude časem DS. Ma výzkum ty požehnání nejsou a do divů pořád máme dost run, která se při dobré spolupráci "vracejí". Tak jsem udělal u nás malý průzkum: Kdo 1- nakrmil...
  6. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    Rozvinutelné budovy alespoň jde teleportovat do skladu a tam si mohou ležet a čekat na svou příležitost. Panství jsem tak postavil, rozvinul a zatím odsunul. Prostor teď nutně potřebuji pro "osadníky". Musím dohnat ty poslední skoro dva roky. Ale jiní mohou mít jiné priority. Škoda, že do skladu...
  7. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    Tak se blíží konec. Ale u nás v cechu to vypadá, že většina bude mít jen kousek k poslednímu (devátému) Artefaktu panství dračího srdce a přitom dosažené skóre už asi nebude stačit na stříbrnou ligu, aby dostali jeden bonusový. Museli by do toho dát diamanty a tím by dosáhli na ten poslední...
  8. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    Kouknul jsem na svůj účet a s překvapením zjistil, že hraju už od podzimu 2017. Na Vánce 2017 jsem všechno smazal, ale pak to nevydržel a v lednu 2018 jako čerstvý důchodce se vrátil. Holt ten čas s Elvenarem nějak letí. :) Ale teď mám ještě motivaci: dohrát poslední dvě kapitol
  9. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    No tak ostře bych to neformuloval. Prostě je ... trochu jiná. Hrával jsem kdysi, když Elvenar začínal, na amerických serverech, ale připadal mi nudný a příliš lineární, pak dlouho nic až zase na českém, kde se nás sešla v České legii velmi dobrá parta a postupně jsem přitáhl ke hře (skoro) celou...
  10. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    @Elvinka12 Jo, to je fakt. Nepočítal jsem to, ale skoro pořád čekám na výrobu a tak se přebytky posílají do divů. A přitom navíc divy hodně poskočily tím, že tam jde dávat "přebytečné" runové úlomky. Tahle nová funkce se mi moc líbí. A současně tím jak počítá vzájemnou podporu to hodně pomohlo...
  11. OldMaGorr

    Diskuze Květinové probuzení

    Panství dračího srdce postaveno a rozvinuto na 10. stupeň. Nevím jak to bylo na beta, ale tady to dává nikoliv přímo KP (VB), ale "jen" Prastarou vědomost 7. Takže nejde použít ve výzkumu, jako produkce Knihovny tajemství, ovšem užitečné do prastarých divů.
  12. OldMaGorr

    Migrace kapitol

    Tak už to dnes vypuklo i na českých serverech. Postihlo to i některé naše účty, ale nic tragického, jen se "ztratila" dočasně věž, ovšem po výzkumu úvodu páté kapitoly a pak věže se dokonce objevila věž s plně zachovalým předešlým postupem. V turnajích to také není tragedie - tam je pro málo...
  13. OldMaGorr

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Jo, to je možné, že je to jen v rámci eventu. Protože toto byl můj první po návratu, tak jsem tomu moc nevěnoval pozornost.
  14. OldMaGorr

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Aha. Takže jen neznalost místního žargónu. Výrobu artefaktů ya plánky už mi to několikrát nabídlo, ale nabídku výroby svazků z artefaktů jsem ještě neměl tu čest nikdy vidět :(. Proto ty dotazy.
  15. OldMaGorr

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Díky, ale stejně se nechytám. Co je to "akáda" ? Rádcové zatím nenašli ....
Nahoru