• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Nitramek

  1. Nitramek

    Horda hledá hráče

    Zdravím všechny hráče Elvenaru napříč oběma světy . Hledáme do naší HORDY aktivního hráče kteří by doplnili naše řady . Preferujeme rozvinutější hráče ( 500 000 bodů a více ) , ale rádi přijmeme každého , kdo má chuť hrát a občas zajde pokecat na chat . Víc se o nás dozvíš v přehledu našeho...
  2. Nitramek

    Poutníci Elvenarem

    Zdravím všechny hráče Elvenaru napříč oběma světy . Hledáme do našeho společenství Poutníci Elvenarem až dva aktivního hráče kteří by doplnili naše řady . Preferujeme rozvinutější hráče ( 300 000 bodů a více ) , ale rádi přijmeme každého , kdo má chuť hrát a občas zajde pokecat na chat . Víc...
  3. Nitramek

    Rychle, než příjde moderátor!

    3
  4. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    :D bez toho se asi i obejdu . Odstraněna citace. Embla
  5. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    hotovo za 2 měsíce , 4 dny ;-)
  6. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    19-21-19 ... a dnes otevřu OC 4 .. tak to začne . :cool::p:D:eek:
  7. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Lodě 12-12-14( zatím ) ..zkoumám OC 4. Za 2 měsíce to nedám , ale na 3 si věřím
  8. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Mezi námi ...já taky ne Díky , " potěšil jsi mě " :-D KOC zatím fakt v plánu nemám .
  9. Nitramek

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Teď si to tu tak čtu a celkem se u toho bavim :D místo mam 20x30 ( cca ) ... což mi přijde zatim dostačující . Momentálně cpu VB do portálu úrovně 2 . Denní přísun semínek mam cca 90k ( soumračky 21 a v tržnici dělam jen Unurium ) a stejně je to podle mě málo ( vyrábim živoucí a něco sežere...
  10. Nitramek

    Představení Nitramek

    Ahoj všem . Jsem Nitramek , ale přátelé ze spolku mi říkají Nitro :cool: Elvenar hraju od jara 2020 na WINYANDORU Začal jsem ve spolku , kde dělala a stále dělá velitelku Pendolino ( Aktivní členové , později Twisted nerve ) - má příspěvek podemnou :p . Spolek to byl pohodový , ale já chtěl...
  11. Nitramek

    Pošta po odeslání žádosti o vstup do spolku

    Ahoj , myslím , že by většina velitelů ocenila , kdyby jim do pošty chodila žádost o vstup a nemuseli kontrolovat záložku ( ŽÁDOSTI ) . Fajn by to bylo i v opačném případě = při odeslání pozvánky by přišla pozvanému hráči zpráva do pošty .
  12. Nitramek

    Nejde koupit balíček

    Problém byl jen na mobilu . Na PC balíček koupit šel .
  13. Nitramek

    Nejde koupit balíček

    Obchod s prémiovou měnou je nedostupný . Chyba u mě nebo ve hře ? :(
  14. Nitramek

    Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

    Jelikož mě čekají OBCHODNÍCI Z UNURU , bylo potřeba vyřešit dostatečný přísun semínek . Pro tyto potřeby jsem si k festivalovým obchodníkům pořídil 13x PRASTAROU CHUŤ a jako bonus i kompletní sadu "RUIN" na manu .... jelikož té není nikdy dost :cool:
  15. Nitramek

    Diskuze Bonusy společenství

    abych si ty body mohl ukládat musim mít ale zapnutý archiv a když je budu chtít pak vybrat , tak kliknu na to " ZELENÉ PLUS" ve věži . Chápu to dobře ?
Nahoru