• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od nataly111

  1. nataly111

    Počet zbrojnic

    Dovolím si s tebou nesouhlasit. Jistou dobu, jsem vůbec nepotřebovala manufaktury na živoucí zboží, protože zásoba zboží mi díky pyramidě bohatě stačila. ;)
  2. nataly111

    Počet zbrojnic

    Já jich budu mít brzy 30 a ne není to jen o bodech. ;)
  3. nataly111

    Migrace kapitol

    Omlouvám se, jestli to chápu špatně. Ale ty jsi stále, asi dva roky, ve třetí kapitole? Jen kvůli věži případně turnajům? Chápu, postup ve hře znamená, že se vše zdražuje, ale zůstávat kvůli tomu v té samé kapitole? Jo a je dost her, které jsou jen o farmaření. Na to doporučuju Sunrise Village...
  4. nataly111

    Mobilni graficke upravy

    Tak já nevím, ale já telefon Samsung mám a hra mi na telefonu krásně běží. :)
  5. nataly111

    Diskuze Podzimní zvířetník 2022

    První nabídka v události na nákup měny, je na 24 hodin. Ovšem ta druhá, která následuje a je na nákup balíkové základny je platná pouze na 12 hodin. Dám za to ručky do ohně. ;)
  6. nataly111

    Výtvarné okienko

    Budeš se divit, ale opravdu je to jen papír. U panenek jsou navíc vlásky z vlny a na lepení používám lepidlo Herkules. :) Koukni třeba na toto video, tady je vidět jak se dílky vyrábí.
  7. nataly111

    Výtvarné okienko

    Moje nová tvorba :)
  8. nataly111

    Výtvarné okienko

    Delší dobu sem nikdo nic nedal, tak tady je něco odemne. :p
  9. nataly111

    Co posloucháte za hudbu?

    At byl jaký byl, tohle je ted aktualní.
  10. nataly111

    Výtvarné okienko

    Kdo má tenhle seriál rád jako já. :D
  11. nataly111

    Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Toren Darkness Je to pěkná soutěž, kde tvou naplní je jen pochlubit se z obrázkem budovy z události. A že jen losují mi vůbec nevadí. Když se koukneš do archivu soutěží, je vidět že pokaždé vyhraje někdo jiný, tudíž se moderátoři snaží být férový. Ale to ty koukám neoceníš!!
  12. nataly111

    Diskuze Věž věčnosti

    Podle mě myslí toto a také by mě zajímalo co to je. :) Jo a mám to i v Pc.
  13. nataly111

    Diskuze Elvarianské hry

    Mescal Když jsem já od minulé události mohla být fousatej chlap, proč ty bys teď nemohl být hezká ženská. :D Jinak opět zlato, za mě spokojenost. Jen mi teď padalo o dost méně měny zpět. Jen jestli mužů k hlavní budově, je hezké, že si můžu vybrat co vyrobím, ale příště by bylo fajn kdyby...
  14. nataly111

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    Balíková základna se jmenuje. ;) Není to poprvé co jsem jí koupila + nakrmený popelák, na toho jsem v minulém příspěvku zapomněla. Kupovala jsem 2000 vědomostí a myslela jsem že budu muset ještě dokupovat, abych si zlato udržela. Sice stále ještě můžu, ale to už podle mě není nutné. :)
  15. nataly111

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    Balíková základna je základ úspěchu. Kupovala jsem vědomosti, ne dia. Mojí taktikou vždy je brát ty nejmenší truhly, vždycky se mi to vyplatilo. Odměny které z toho mám, beru jen jako něco navíc. Mám k událostem jiný přístup než ostatní. Baví mě mnohem víc, než jiné maličkosti ve hře.
Nahoru