• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Najdana

  1. Najdana

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Juchů, mám to přepnuté na Betu a jede mi to. Moc děkuji za radu Angedev:)
  2. Najdana

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Koukám, že už jsou tady pěkné návrhy na rozmístění budov nové kapitoly. Díky moc za ně. Taky bych ráda plánovala, ale ať dělám, co dělám, tak mě stránky architekta žádné budovy 21 kapitoly nenabízí. Město přenesené přes ElvenStats do plánovače dokonce zeje po vylepšení kouzelných dílen a obytek...
  3. Najdana

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Moje zkušenost s reklamou ve hře je v celku kladná. Ve městech využívám hlavně reklamu z dělnické chatrče - Hobby místnost, kde díky ní navyšují hlavně Orky ze zbrojnice.. Jelikož mám v prohlížeči Opera vypnuté veškeré reklamy, tak se mi jen na 5-6 sekund zamlží hra a to je všechno. Zatím...
  4. Najdana

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Tak musím konstatovat, že i pro mě, člověka poměrně trpělivého, je už té tahanice okolo DS trochu moc. Vedení spolku Lilie a některé jeho členy znám dobře ze světa Arendyll. Elf Nostradamus ani netuší, jak hluboce svým zahořklým obviněním tomuto spolku ublížil. Radost spolku Lilie z fér výhry v...
  5. Najdana

    portálové bonusy - prodej

    Jelikož mě taktéž věž až příliš štědře zásobuje portálovým bonusem, tak by se mi líbila možná směna těchto bonusů za trpasličího zbrojíře. Dejme tomu 50% portálových bonusů za jednoho zbrojíře na kterého je u mě věž velice skoupá.
  6. Najdana

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Musím jen podpořit odpověď Ludi. Nikdy jsem moc nechápala nářky hráčů, že je někdo v odměnách z divů přeskočil a nechápu ani kolektivní vytlačování "cizáků" z odměn, když vám věnoval více jak 50 bodů. I když to ode mne není asi pro hru dost strategické, tak do divů téměř vždy přispívám z důvodu...
  7. Najdana

    Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Portálový bonus jako odměna ve věži není pro mě až takové velké zlo, jako když se na mě z věže stále sypou akční artefakty, ke kterým druhá základní deska není dodatečně (bez akčních nákupu) k mání.
  8. Najdana

    Lednové soutěžinky

    25
  9. Najdana

    Přesuny měst

    Šlo mi spíše o to, že pokud se chystá taková větší migrační akce na mapě, mohli by o ni být informování moderátoři na fóru hry, aby nás včas upozornili. Samotné přesuny chápu. Mapa by měla být celistvější a i když nikdo nemůže zaručit aktivitu všech sousedících měst, tak to stěhování má určitě...
  10. Najdana

    Přesuny měst

    Zcela chápu zoufalé, osamocené hráče na ostrůvcích mapy, toužících pro přesunu na lepší pozici z mnoha aktivními sousedy. Vím, že někdo na to čeká i celé roky... Proč se ale nyní i přesouvali rozsáhlé (i přes 200 měst) úseky z obchodně prosperujících oblasti to fakt netuším. Všichni máme možnost...
  11. Najdana

    Červnové soutěžinky

    1430
  12. Najdana

    Úsvit a Naděje

    Zdravím všechny hráče Elvenaru. Stane se, že na hraní v předních spolcích už není tolik času. Jsme tým, který až tak netlačí na přední umístění. Turnajové truhly s dosažením 10 truhly (plánku) nám zcela stačí ( hrajeme však i více truhel) a ve věží nás potěší i stříbrná trofej. Takže pokud s...
  13. Najdana

    Lednové soutěžinky

    72
  14. Najdana

    Prosincové soutěžinky

    42
  15. Najdana

    Rychle, než příjde moderátor!

    18
Nahoru